Unistamine on lubatud!

Olles täna terves maailmas selles kõigile ootamatus situatsioonis, soovib Marimo teie ellu juurde tuua vaid positiivseid emotsioone. Rääkida sellest, et unistamine ei ole hetkel keelatud.

Me kõik teame ütlust, et unistused tõepoolest võivad saada teoks – selleks aga tuleb julgeda unistada ning see on võimalik ka täna. Keset kriisi.

Toome teieni läbi lühifilmi peenetundelise moemaja loo, mille materjal on filmitud viimase 6 kuu jooksul, valmistades seekordset kevad-suvist kollektsiooni. Selle videoga jutustab Marimo loo, kuidas valmivad elegantsed ning luksuslikud rõivad siinsamas Eestis, Tallinna vanalinnas.

Alustades sisuliselt üksinda ja kodus aastaid tagasi, on brändi asutaja ja loovjuhi Mariliis Pikkar’i käe all Marimo tänaseks jõudnud moemajani Tallinna vanalinnas, täites kaunite naiste unistust elegantsetest rõivastest üle maailma. “Mind on kannustanud minu sisemine motivatsioon, sisemine põlemine luua maailma hingega tooteid. Rõivaid, mis päriselt kaunistavad naist, mida saab kanda aastaid, ilma et peaks muretsema kiirelt muutuvate moetrendide pärast. Parima tunnustuse oma tööle olen saanud just meie rahvusvahelistelt klientidelt, naistelt, kes on sellist brändi otsinud, kuid ei ole leidnud vastavat kvaliteeti, ajatut klassikat ka üle maailma ringi reisides. See on mind laadinud positiivsete emotsioonidega ja andnud kinnituse, et teen õiget asja ning unistused suurematest eesmärkidest saavad nüüd vaid kasvada.”, ütleb Mariliis.

“10 aastat tagasi vaikselt alustades ei osanud ma mõeldagi, et jõuame välja sellesse punkti, kus oleme täna. Unistus oma moemajast, oma brändist oli mul küll juba keskkoolis, kuid reaalset situatsiooni ette ennustada on siiski väga raske ning see kõik on loksunud paika kild killu haaval, aastate jooksul pusletükke kokku sobitades ning õigeid inimesi oma tiimi valides. Mulle väga meeldib tänane olukord ja meie töö mitmekülgsus, tänu millele saame aidata oma klientidel luua läbimõeldud garderoobi aastateks või disainida rõivaid erinevateks elu tähtsündmusteks. Kliendid ja personaalne suhtlus nendega on meie suurim vara ning nad jääb selleks alati.”.

“Palju uuritakse, kas me praegu töötame. Töötame küll. Oleme oma töökorralduse ümber mänginud selliselt, et toimetame peamiselt online’is ning kõiki meie rõivaid saab tellida läbi e-butiigi. Oleme sinna üles seadnud ka meie kõige uuema kevad-suvi 2020 kollektsiooni “Follow your passion”.”, kommenteerib Mariliis.

Unistamine on lubatud. Ka elu kõige keerulisematel hetkedel.

Lisa kommentaar