Ühe pere nelja generatsiooni naised lõid rõivabrändi

Eesti naisterõivaste disainiturule on uue tulijana sisenenud ühe pere nelja generatsiooni naiste poolt loodud TORINA Fashion Design naiste- ja tüdrukute rõivabränd. Brändi esindaja Dajana Tiitsaare sõnul ühendavad TORINA loojaid mitme põlvkonna käsitööoskused ning ühine armastus šikkide naisterõivaste vastu. Rõivad valmivad 100% käsitööna Eestis ja tootmise-, müügi- või disainiprotsessis löövad kaasa kõik pere naised vanavanaemast lapselapseni. Brändi nimi on austusavaldus naistiimi vanimale liikmele, vanavanaema Galina Torinale.

torina fashion

Foto: Toomas Volkmann

TORINA valmistab naistele ja tüdrukutele pidulikumaid kleite, seelikuid ja kudumeid. Enamik kleitidest ja seelikutest on mahukate taskutega, mis annavad tänapäeva kiire elutempo juures võimaluse kasutada “käed vabad süsteemi” – telefoni, võtmed ja huulepulga saab mõnusalt tasku pista, ilma, et peaks käekotti lisaks kaasas kandma.

Brändi looming on äratuntav mustrite ja omapäraste lisandite poolest ning rõivaid on sobilikud nii kontoris kui ka õhtustel üritustel kandmiseks. Lisaks jumaldavad selle pere naised värve. “Meie looming on erakordselt värviline, sest see energia ja rõõm, mida meid ümbritsevad värvid igasse päeva juurde annavad, on muljetavaldav!” kinnitas Dajana Tiitsaar.

TORINA_Anna ja Bella kleidid_ema ja tütre komplekt

Foto: Iris Kivisalu

TORINA rõivamudelid on laias suurusevahemikus, sobides ka volüümikamatele suurustele. Tavapäraselt tehakse uut kleidimudelit suurustes 36-46 ning iga suurust on vaid üksikud eksemplarid. Vajadusel kohandatakse mudelit ka kliendile keha järgi. Tüdrukute kleidid valmistatakse ainuksemplaridena, mis jäävad suurusevahemikku 98-146.

2018.aasta TORINA Fashion Design suvekollektsioonis annavad tooni ainulaadsed viskoosist ja OEKO-TEX® standardiga trikotaažkangast Preeriakleidid, mille loomisel sai TORINA tiim inspiratsiooni kunagisest Ameerika kultussarjast “Väike maja preerias”.

TORINA_Preeriakleit Midi Turquoise

Foto: Iris Kivisalu

TORINA rõivadisainiga saab tutvuda lähemalt juba 14. juulil kl 12-23 Noblessneri sadamalinnakus Tallinna Merepäevade raames toimuval Disainitänaval.

Lisaks saab etteteatamisel külastada brändi stuudiot Tallinna Loomeinkubaatoris (Veerenni 24C, 2. krs), E-poes www.torina.eeFacebookis ja Instagramis.

Lisa kommentaar