Udupehmed külluslikud kudumid

ALPAKA uus kudumikollektsioon ammutab inspiratsiooni põhjamaise taeva vormidest. Õhulised pilvpehmed materjalid, volüümikad siluetid ja kaare motiivid paitavad meeli ja mõjuvad lõõgastavalt. Ümarad varrukad, õhkõrn soonik ja naiseliku lookleva joonega tegumood loovad mõnusa kombo ning muudavad sügistalvise garderoobi hetkega helgeks. Kudumite  monokroomne ja malbelt pastelne värvispekter jätab ruumi kandja isikupärale. Kollektsioonist leiab alpakavillaseid soojust ja pehmust õhkavaid kampsuneid, kardigane, kleite, veste, pontšosid ja aksessuaare. Disainide autor on Anni Ilves.

ALPAKA Evelin Poolpikk kardigan karamellibeez

Fotod: Virge Viertek

Uue kollektsiooni peadpööritavalt lummavad fotod valmisid koostöös armastatud Eesti näitlejanna Evelin Võigemastiga, kes on naiselikkuse ja julguse ideaalse tasakaalu kehastus. Evelini pingutuseta elegantne ilu väljendab hästi uue kudumikollektsiooni olemust.

ALPAKA Evelin Varrukatega pontso helehall

 

Kudumid on valmistatud kohevpehmest ja äärmiselt soojapidavast alpakavillast, mille külluslik tekstuur mõjub kui pilve pehme paitus. Alpakade vill on tuntud ka nahasõbralikkuse, siidisuse ja vastupidavuse poolest.

ALPAKA Evelin Kõrge kaelusega patentkoes kampsun pastellroosa

 

ALPAKA on Eesti juurtega elustiilibränd aastast 2007, mille loomingus omandab hinnaline materjal Peruu alpakadelt selgelt eristuva põhjamaise tegumoe, pakkumaks Sulle ajatut luksust ning kestvat stiili. Luba endale killuke alpaka looduslikku soojust ning ilu koos kõige soojemate emotsioonidega.

ALPAKA Evelin Palmikkampsun beez

 

Avasta Alpaka kudumeid veebipoest www.alpaka-shop.com! Tasuta kohaletoimetamine kõikidesse riikidesse! Alpaka showroom on avatud E-R 9.00-17.00 Tatari Tallinnas 64, 4.korrus!

Alpaka edasimüüjateks on Tallinn Design House, Estonian Design House, Kaubamaja, Stockmann, Dreamland Põhjakeskuses ja Ülemiste keskuses, Hää Eesti Asi Tallinna lennujaamas ja Viru tänaval, Brage by Estie.

Lisa kommentaar