TUUB vanust ei küsi

Eesti rõivabränd TUUB avalikustas kodumaa 98. sünnipäeva eel moeseeria, millel poseerib Eesti Vabariigiga samaealine modell.

TUUB

Foto: Juta Kübarsepp

Tänavu veebruaris oma 98. sünnipäeva tähistanud Linda on elav tõestus sellest, et millegi täitsa uue kogemiseks pole vanusel mitte mingisugust tähtsust. Nimelt nõustus naine pea saja-aastasena kaamera ette tulema ja elus esimest korda fotomodellina üles astuma.

„Olen nooruses paaril korral catwalk’il kõndinud, kuid fotosessioonil osalemine on mulle midagi täitsa uut,” muheleb võluvalt madala tämbriga Linda, kes pole vanuse tõttu veel elus midagi tegemata jätnud. „TUUB on rõivaese, mis sobib tõepoolest kõikidele naistele ning imeline Linda on selle idee parimaks edasiandjaks. Ta on oma vitaalsuse, sarmi ja väärikusega kindlasti inspiratsiooniks endast poole noorematelegi,” selgitab modellivalikut nutika toote üks loojatest Tiiu Roosma.

„Loodame, et paljud naised saavad Lindast julgustust ja indu armastada elu täiel rinnal kõrge eani ning mitte kunagi pidada end liiga vanaks, et unistada või elus midagi uut kogeda,” lisab oma nakkavat elurõõmu täis modelliga koos veedetud päevast ilmselget innustust saanud kaubamärgi teine alustala Kadri Vahe.

Tuub1

 

Küsimuse peale, mis on proua Linda fenomenaalse vitaalsuse ja õnnelikuks olemise saladus, toob naine esimesena välja tõsiasja, et on alati püüdnud elus teha tööd, mis teda õnnelikuks teeb. Ja Lindat teeb õnnelikuks inimeste aitamine. Just selleks talle pikki aastaid peetud massööri- ja medõeamet hingelähedaseks saigi. Veel ütleb väärikas eas daam, et enda õnnelikuks olemisega seostab ta otseselt oskust mitte kunagi kellegi peale viha pidada. Kolmas imelise elu komponent on naise sõnul regulaarne füüsiline koormus – Linda käib palju jala ning viimased viiskümmend aastat on ta päev alanud virgutava hommikuvõimlemisega.

Tuubitarid lisavad Linda pika ea retseptile veel killukese head huumorimeelt ja siiani säilinud lapsemeelsuse.

Eesti rõivadisaini üks menutooteid TUUB on mitmeotstarbeline rõivaese, mida saab kanda kümnetel eri viisidel, näiteks pluusina, kleidina, seelikuna, aluskleidina, öösärgina, sallina, vööna, kapuutsina, ujumistrikoona või seljasoojendajana. Samuti on see mugav rasedus- ja imetamistoode ning hinnatud “kergelt” reisida armastavate matkasellide seas. TUUB on valmistatud innovaatilisest Itaalias taastöödeldud kangast, mis hingab nagu puuvill, kuid ei kaota oma värvi ja elastsust ka peale pikemat kandmist. TUUB on disainitud ja õmmeldud Eestis.

Lisa kommentaar