Trikoost mantliteni

Meil on häid uudiseid Triinu Pungitsa loomingu austajatele! Nimelt, Triinu Pungits on valmis saanud uue kevad-suvi kollektsiooniga, mis jätkab tema maailma loomist, milles on avarust ja tahet, sügavust ning jõudu. Disaineri eesmärgiks on riiete kaudu luua püsivat väärtust ning ülevat tunnet kandjale. Kollektsioon Cocoon ilmub uue brändi TRIINU PUNGITS alt.

Foto: Riina Varol

Disaineri Triinu Pungits sõnul ei keskendu uus bränd hetketrendidele ja ühiskonnas valitsevatele reeglitele. “Teen seda mis tuleb seest ja lähtuvalt minu sisemaailma vaadetest ja arusaamadest. Mulle on oluline omas tempos liikumine, isiklik tahe ja ambitsioon. Soov on pakkuda omapära ja originaalsust, kõrget emotsiooni ja üllatust, kiiksu ja sammujagu eespool olemist, põhjendatud ja teadlikku materjalikasutust ning teostusviise”, märgib disainer.

 

Kollektsioonis Cocoon on tooted alates trikoost kuni mantliteni. Mantlitest omakorda kaks on ainueksemplarid ning loodud disaineri poolt käsitööna. Olulisel kohal on kangastele loodud disainmuster, rõõmutoovad värvid ning originaalne rõivadisain, mis on inspireeritud kevade ja suve mitmekesisusest, kargetest hommikutest ja pärastlõunasest lõõmast. Tooted on loodud silmas pidades inimesi, kes on kirglikud ja sisemiselt tugevad, julged ja väärikad.

 

Uue kollektsiooniga saab tutvuda Triinu Pungits kodulehel ning Facebookis. Tooted on müügil alates veebruarist 2017.

Alates 2016 aasta algusest tegutseb disainer brändi TRIINU PUNGITS nime all. Brändi disainer Triinu Pungits on olnud tegev tekstiili- ja moevaldkonnas juba 12 aastat. Lisaks moedisainile on Triinu tekstiili õppejõuks Tartu Kõrgemas Kunstikoolis ning loonud kostüüme mitmetele teatrilavastustele. Triinu Pungitsa looming on pälvinud rahvusvahelist tähelepanu sellistes väljaannetes nagu Vogue Italia, British Vogue ja Glamour. Samuti on Triinu jõudnud finalistide hulka mainekal disainerite konkurssil ITS (International Talent Support) ja poolfinalistide hulka Hyeres’i konkurssil. Kodumaiselt on Triinu tunnustatud Hõbenõelaga.

Lisa kommentaar