Trendiks on osta aastaajast sõltumatuid riideid

Ivo Nikkolo peadisaineri ja kollektsioonijuhi Britta Laumets-Merila sõnul on märgata uut ostukäitumist, kus tarbija investeerib pigem rõivastesse, mida saab kanda sõltumata aastaajast. „Samuti pakub uus hooaeg üsna üllatavat värvipaletti –  selle kevade värvigammat võib klassikalise käsitluse alusel hoopis sügiseseks tituleerida,“ ütles Laumets-Merila.

IvoNikkolo

Fotod: Kalle Veesaar

Ivo Nikkolo peadisainer nentis, et vahepeal unustuste hõlma vajunud beežid ja pruunid toonid on võimsalt tagasi. Ka Ivo Nikkolo hooaja alguse kollektsioonis on oma koha leidnud luksuslik tumepruun, klassikaline kaamelibeež ning uudne telliskivipunane. „Mõnes mõttes on see ka ootuspärane – meie kliimas on aastaaegade vaheldumine muutunud üsna ettearvamatuks ning värvid ei defineeri enam nii tugevalt hooaega. Kevadel garderoobi ostetud pruun kostüüm ei pea sügise lähendes kappi uut kevadet ootama jääma, vaid on kantav kogu aasta vältel,“ ütles ta.

Ivo_Nikkolo

 

Disaineri sõnul saadab iga uut hooaega lugu, mis on disainimeeskonda inspireerinud. „Ivo Nikkolo puhul on selleks merikarp, mida võib pidada üheks unikaalsemaks looduse meistriteoseks, mis sümboliseerib ürgset naiselikkust ning iseseisvust. Kollektsiooni loomisel on lähtutud nii Ivo Nikkolot kandvast enesekindlast naisest kui ka merikarbist kui inspireerivast motiivist,“ lisas Laumets-Merila.

Ivo_nikkolo_ruut

 

Ivo Nikkolo kevad/suvi 2020 kollektsiooni ilmestavad disainimeeskonna poolt loodud prindid, kus peategelaseks on seesama maagiline merikarp. Samuti on sellest loost inspiratsooni saanud kevadine värvigamma – pärlmutter roosa ja sinine, pruun, merevahuroheline. Hooaja modelliks on teatri- ja filminäitleja ning produtsent Maria Avdjuško.

IN001

 

 

Lisa kommentaar