TORINA tõi turule neidude kleidikollektsiooni

TORINA värskelt valminud 2018/19 sügistalvine neidude kollektsioon “Elfriede Lenderi tüdrukud” on saanud inspiratsiooni 1907. aastal eesti neidudele vaid 25-aastaselt Tallinnas oma kooli loonud, väljapaistva naishariduse edendaja Elfriede Lenderi kooli õpilaste rõivastiili järgi.

TORINA_trikotaažkleidid Ilka Eha ja Ilka Lumi

Fotod: Iris Kivisalu

Lenderi gümnaasium oli omal ajal Eesti haritud naiste kasvulava, millest sai omamoodi legend. TORINA esindaja Dajana Tiitsaare sõnul vihjavad kleidid vastvalminud neidude kollektsioonist 20. sajandi esimese poole Lenderi tüdrukute stiilile, pakkudes välja tänapäevase tõlgenduse samast ajastust inspireeritud koolitüdrukute kleitidest.

TORINA_Viskooskleit Elfriede

 

Kollektsiooni kleidimudelid on valmistatud nahasõbralikust viskoosist ja puuvillast ning trikotaažist. Kleidid on saadaval suurusevahemikus 128-152.

torina

 

Kollektsiooni “Elfriede Lenderi tüdrukud” saab vaadata ja tellida e-poest ning lähemalt saab kollektsiooniga tutvuda juba homme, 18. septembril kl 17.30-19.00 Tallinn Design House kaupluses, kus 5 erinevat Eesti lastebrändi esitlevad oma sügist eriväljapanekut “Nutikas sügis”. Väljapanek on avatud kuni 14.10.2018.

TORINA Fashion Design on ühe pere nelja generatsiooni naiste poolt loodud Eesti rõivabränd, mille ajalugu ulatub 1935.aastasse, kui suguvõsa naised esmakordselt rõivaste loomisega algust tegid. Täna, ühendades mitme põlvkonna käsitööoskused ning armastuse kaunite naisterõivaste vastu, valmistatakse ainulaadseid kleidikollektsioone nii neidudele kui naistele.

TORINA šikki romantilist stiili iseloomustab huvitavate mustrite ning detailide kasutus. Peensusteni viimistletud õmbluste kvaliteet ning hoolega valitud nahasõbralikud kangad teevad TORINA kleitidest nii naiste kui neidude lemmiku. Kollektsioonid luuakse limiteeritud koguses. Kogu brändi looming valmib 100% käsitööna Eestis.

TORINA brändi tegemisi saab jälgida ka Facebookis ja Instagramis @torinafashion kasutajaprofiili alt ning aeg-ajalt näeb rõivaid ka armastatud teleseriaali “Pilvede all“ näitlejate seljas.

Lisa kommentaar