Tommy Cashi uus moelooming valmis koostöös Rick Owensiga

Tänasest on Tommy Cashi fännikaupade rivis saadaval koostöös maailmakuulsa moelooja Rick Owensiga valminud tooted. Nii võib endale selga leida maitseka pusa, t-särgi või kaunistada hoopiski kodu uue vaibaga. “Tavapäraselt on Rick Owensi looming kallis. Soovisin tuua kõrgloomingut huvilistele lähemale, et anda võimalus soetada endale tükike legendaarse disaineri tööd taskukohase hinnaga”, ütleb Tommy Cash.

Tommy_Cash_by_Kertin_Vasser

Foto: Kertin Vasser

Tommy Cashi ja Ameerika moedisainerit Rick Owensit seob huvi visuaalkultuuris ringlevate veidrate, marginaalsete või piire ületavate teemade vastu. Ühises loomingus põimuvad Tommy Cashi ja Rick Owensi sooloparkatikad mõlemat kunstnikku siduvas disainis.

Tommy Cash on laia rahvusvahelise haardega räppar, kelle jõuline visuaalne keel on muutunud märgiliseks. Ta on tuntud kui artist, kes vahetab sageli oma persona’t, liigub  eri registrite vahel ja taasloob pidevalt nii ennast kui ka teda iseloomustavat esteetikat. Rick Owens on Californiast pärit moedisainer, kelle minimalistlikku ning enamjaolt mustvalget loomingut iseloomustab väljapeetud tasakaal funktsionaalse disaini ja puhta vormi vahel.

Vaata lähemalt siit.

Kui kellelgi peaks olema Tommy Cashi ja Rick Owensi näitus nägemata, siis nende loomingut on võimalik Kumus vaadata veel vaid 15. septembrini.

Lisa kommentaar