Tommy Cash ja Maison Margiela annavad välja kollektsiooni

Muusik ja visuaalkunstnik Tommy Cash annab täna koos tunnustatud prantsuse moemajaga Maison Margiela välja ühise kollektsiooni. Koostöö hõlmab riideid ja aksessuaare, aga ka ühist lugu. Nii jõudis täna ühes maailmakuulsa moebrändiga avalikkuse ette unikaalne teos, mis hõlmab helisid, mille sarnast pole muusik kunagi varem avaldanud. Ent uudiseid on Tommy Cashilt peagi oodata veelgi, sest ühes käesoleva teatega avaldab artist, et juba aprillis on temalt oodata uut muusikat.

MM x TC SILENCE COVER

Fotod: Dmitry Gerasimov

Äsja ülieduka Adidase kampaania lansseerinud Tommy Cash teatab uhkusega järgmisest koostööst, sedapuhku maailmakuulsa moemajaga Maison Margiela. Ühine limiteeritud kollektsioon avalikustatakse eksklusiivselt artisti veebipoes täna, 18.03 kell 18.00. Nii on uute fännitoodetega võimalik tutvuda kõikidel huvilistel. Koostööd kaunistab aga ka moebrändiga ühine muusikateos, mida saadab järgnev artisti mõtteavaldus:

“Enamikule meist tähendab ärkvelolek kõikvõimalike spetsiaalselt tarbimiseks loodud helidega pommitamist. Pidevalt summutatakse argimaagilised tänava-, kodu- ja loodushelid ükskõik mille poolt, mida algoritmid pakuvad. Linnulaulu asemel laseme kõrvus mängida mõnel podcastil või kõigel muul, mis viimase 144 aasta jooksul salvestatud. Tegelikkuses ümbritseva informatsiooni asemel võtavad meie kõrvad vastu lõputu eskapistliku tulva. Või 24/7 uudistevoo, mis on meile püsivaks ärevusallikaks. Veelgi enam on see süvenenud pandeemia ajal, mil info tarbimine on järjepidevalt asendamas seda, mis on alles jäänud “tegelikust elust”.

MM x TC

 

Siit tuleb ravi, koostöös Maison Margielaga.

Jõuline lähenemine peale idabloki räpikuninga mõnda aega kestnud vaikust laialdaselt levinud virtuaalkontsertide ja pandeemia-albumite keskmes. See on lockdown‘i hümn, mis on väljatöötatud kõigi aegade sügavaimast helist. Tugev vastumürk pea kõigele, milles algoritmid sind ümber sõrme üritavad keerata, nüüdsest kuulatav kõikidel voogedastusplatvormidel. Ületamatu helimaastik nii õppimiseks, joonistamiseks kui ka magamiseks. Täiuslik võidumäng räpimängu Jonny Cage poolt.

MM x TC Sweater Flat

Selle muusikateose lõuend on luksuslikult puhas ja samas igatpidi ajatu ja universaalne. Jätkuks avant-garde’i teerajajate tööle on valminud lugu, mis on võrreldav Malevichi Musta Ruuduga – olles siiski kaugel nurklikkusest ning kõlades võrdväärselt imeliselt igas helisüsteemis.

Pariisis asuv Maison Margiela moemaja on sünonüüm ainulaadselt ebatraditsioonilistele põhimõtetele ja filosoofiale, kus dekonstrueerimine ja pärimus käivad käsikäes, et luua disainilahendusi, mis esitlevad moodi enam tähenduskunstina kui isikukultusena. Koostöö artistiga Tommy Cash sobib moemaja profiiliga valatult ning ettevalmistused selleks on kestnud kuid. Erilist koostööd eesti artisti Tommy Cashi ning armastatud brändi Maison Margielaga on soovinud tähistada ka Viru Keskus, pühendades sedapuhku oma suletud keskuse fassaadi artistile ning tema uuele koostööle.

Kuula lugu “Mute (By Maison Margiela)” siit.

Ühine eksklusiivne kollektsioon avalikustatakse kell 18.00 artisti veebipoes siin.

Uut loomingut Tommy Cashilt on oodata aprillis 2021.

Fotod asuvad siin (autor Dmitri Gerasimov).

Lisa kommentaar