“TIINA by Tiina Talumees” kollektsiooni esitus

25. oktoobril Salme Kultuurikeskuses toimuval Tallinn Fashion Week 2014 moeõhtul esiteltakse „TIINA by Tiina Talumees“ sügiskollektsiooni. Kollektsioon peegeldab moekunstniku isiklikku rõivakogemust, olles ühtaegu naiselik, praktiline ning ajatult klassikaline.

Tiina_by_Tiina_Talumees_Viktor_Koshkin_2

Foto: Viktor Koshkin

„TIINA by Tiina Talumees“ uut sügiskollektsiooni saab esmakordselt näha 25. oktoobril Tallinna moenädala raames toimuval moeshowl. „TIINA“ bränd on esindatud oma tuntud headuses tuues leevendust sügisejahedate ilmade vastu. Sügiskollektsioonis kasutatud materjalid on pehmed ja soojad ning toonid ja mustrite motiivid sulanduvad pehmelt teineteisse.

„TIINA by Tiina Talumees” on väikeseeria bränd, mille puhul  valmivad tooted  erinevatesse suurusnumbritesse. Tegu on Tiina Talumehe enda  rõivakogemusel baseeruva brändiga ehk aegade jooksul on tekkinud disaineril palju lemmikuid, mis loovad tervikliku ja toimiva riidekapi. Kollektsioonid koosnevad väga praktilistest  ja palju kasutusvõimalust  pakkuvatest drapeeritud jerseykleitidest. Olles küll kergelt puudutatud hetke moetrendidest, baseerub rõivabränd „TIINA“ ennekõike siiski ajatul klassikal.

Esmakordselt on „TIINA“ sügiskollektsioonis esindatud üleriided. „Tulles vastu mitmete „TIINA“ brändi austajate soovile on nüüd tootevalikus klassikaline villane mantel, mis sobib hästi kandmiseks sügisel ja ka leebematel talveilmadel,“ sõnas Tiina Talumees.

Esitlusele tulevatele kleitidele ja komplektidele lisavad sära spetsiaalselt „TIINA“ brändi silmas pidades Tiina Talumees moestuudios valminud kõrvarõngad, prossid ja poolvääriskividest valmistatud kaelakeed.

“TIINA” erineb suuresti disaineri piduhõngulistest couture-kollektsioonidest, seda just oma praktilisuse, kasutusvõimaluste ja ka soodsama hinna poolest. Toodete hinnad jäävad vahemikku 130 – 270 eurot.

„TIINA“ brändi tooteid saab osta Talumehe stuudiost aadressil Rotermanni 5/Roseni 10, Tallinna Kaubamajast ja Siisoni veebipoest www.siison.ee

Lisa kommentaar