Tiina Talumehe kaunimad palad

2. augustil esitleb moekunstnik Tiina Talumees Arensburg Boutique Hotelli Päikeseterrassil popuriid tootemargi TIINA by Tiina Talumees käesoleva aasta suve-ja sügiskollektsioonidest. Lisaks silmailule on külalistel võimalik Grete Paia muusika taustal nautida ka mitmekäigulist õhtusööki.

Pärast moeetendust on võimalik esitletud tooteid kohapeal avatud pop-up poest endale soetada.

Pärast edukat “Tiina” by Tiina Talumees moeshow´d möödunud suvel otsustati koostööd jätkata ja moeetendustel Arensburgis on lootus kasvada suurepäraseks traditsiooniks, mida ühendab mood, muusika ja maitsenaudingud.

„TIINA” by Tiina Talumees on väikeseeria bränd, mille puhul valmivad tooted ka erinevatesse suurusnumbritesse. Tegu on Tiina Talumehe enda rõivakogemusel baseeruva brändiga ehk aegade jooksul on tekkinud disaineril palju lemmikuid, mis loovad tervikliku ja toimiva riidekapi. Kollektsioonid koosnevad väga praktilistest ja palju kasutusvõimalust pakkuvatest drapeeritud jerseykleitidest. Olles küll kergelt puudutatud hetke moetrendidest, baseerub rõivabränd „TIINA“ ennekõike siiski ajatul klassikal.

Nagu brändi peamine ideegi, on Arensburgis esitlusele tulevad käesoleva suve kleidid igapäevased, kergelt hooldatavad, mugavad ja sobilikud erinevatele figuuridele. Rohkevärvilised lillemustrid naturaalsetel materjalidel pakuvad rõõmu igasse suvepäeva. Sügiskollektsioon on aga soe ja hubane, enamasti kantav tööl. Silma kaunistavad ka mõned lihtsamad, elegantsemad kokteilikleidid.

“TIINA” erineb suuresti disaineri piduhõngulistest couture-kollektsioonidest, seda just oma praktilisuse, kasutusvõimaluste ja ka soodsama hinna poolest. Toodete hinnad jäävad vahemikku 145 – 270 eurot.

Valmistooteid saab osta Talumehe stuudiost aadressil Rotermanni 5 / Roseni 10 ja 2. augustil Arensburg Hotellist kohapeal.

Sümbioos moest, heast toidust ja muusikast Arensburgi Päikeseterrassil laupäeval, 2. augustil algusega kell 19.00.

Musiteerib Grete Paia.
Lisaks hõrkudele roogadele ergutavad maitsemeeli Frexinet Cava ja veinivalik Livikolt.
Meigid modellidele teeb GloMinerals. Soengud Piret Elli (MUAH Studio) ja Lembi Kaal.

3-käigulise õhtusöögi, show ja kontserdi pilet 35 eur (sisaldab tervitus-vahuvein).
Kontserdi ja moeshow pilet 15 eur (sisaldab tervitus-vahuvein).
Info ja broneerimine: tel 4524707, restoran@arensburg.ee.
Arensburg Boutique Hotel & Spa: Lossi 15 Kuressaare www.arensburg.ee

Lisa kommentaar