Tiina Talumehe digitaalne moevaatemäng

Sel kevadel on kõik teistmoodi. Reeglid on uued ja tunded on vastakad. Vanad viisid on minevik, saabunud on aeg uuteks väljakutseteks. „Selle kevad-suvise kollektsiooni ettevalmistus on olnud täiesti eriline kogemus. Ja tegelikult isegi põnev aeg. Raputas maha kõik tavapärase ja andis ruumi uudsele vaatenurgale. Tuli läheneda palju praktilisemalt kui kunagi varem, sest kandja vajadus on palju muutunud,“ sõnas Tiina.

Tiina Talumehe uus kollektsioon FREEstyle on värske ja nooruslik, tõeline avamäng suvele. Inspireerituna spordi-ja vabaajarõivastest, on FREEstyle särtsakas, elav ja värvidega üle valatud. „Ta on tõeline tujutõstja – iga aktiivse naise unistus. Need kleidid viivad kohtamisele kallimaga, kohvile sõbrannaga või isegi rattaga turule. See kollektsioon kingib võimaluse olla oma tegemistes täiesti spontaanne ja vaba,“ räägib disainer.

Materjalidest on põnevalt ilusaks tervikuks miksitud puuvillapits, mugavad trikotaažkangad ja kreppshifoon. Kollektsiooni  kuuluvad ka mõned abstraktse mustriga kleidid, mille kangaprint on loodud spetsiaalselt FREEstyle tarbeks ja sellesse on peidetud sõnum TIINA LOVE.

Tiina Talumees couture on aeglase moe bränd, mille eesmärk ei ole võita hinnalahinguid. Sellest olulisem on jätkusuutlikkus. „Hoolime keskkonnast ja toetame pikaealist tarbimisviisi. Uued  rõivad sünnivad valides hoolikalt kasutatavaid kangaid, detaile ja analüüsides toote eesmärki. Soovime, et riided oleksid pikka aega toimivad ja nende väärtus ajaga vaid kasvaks,“ annab Tiina ka omapoolse panuse ökoloogilise jalajälje vähendamiseks.

Lisa kommentaar