Tiina Talumehe ajatu klassika

Tallinn Fashion Weekʼi kolmandat päeva alustas „TIINA by Tiina Talumeesˮ pret-a-porter kollektsioon, mis veetles rahuliku naiselikkusega, olles ühtaegu praktiline ja ajatult klassikaline. Lavale liuglesid kleidid, mis muudavad iga naise siredaks kaunitariks – väga täpsete proportsioonidega kehaembavad lõiked, hõlmikdetailid ja peen päikeseplissee.

Kollektsioon koosneb 22 esemest, kuid moenädala raames jõudis lavale lisaks veel kaheksa kleiti, mis valmisid spetsiaalselt TWF-i jaoks. „TIINA by Tiina Talumeesˮ sügiskollektsioonis kasutatud materjalid on pehmed ja soojad ning toonid ja mustrite motiivid sulanduvad pehmelt teineteisesse. Esmakordselt on „TIINAˮ sügiskollektsioonis esindatud üleriided. „Tulles vastu mitmete „TIINAˮ brändi austajate soovile on nüüd tootevalikus klassikaline villane mantel, mis sobib hästi kandmiseks sügisel ja ka leebematel talveilmadel,ˮ sõnas Tiina Talumees.

„TIINA by Tiina Talumeesˮ uue sügiskollektsiooniga saab lähemalt tutvuda teisipäeval, 28. oktoobril Tiina Talumees moestuudios toimuval salongiõhtul, mis asub Rotermanni kvartalis. „Ootame kõiki huvilisi tutvuma vastvalminud kollektsiooniga, mis pakub mõnusat leevendust sügisjahedate ilmade vastu. Moestuudio uksed on avatud täna 12.00‒19.00,ˮ kutsus Tiina Talumees.

Lisa kommentaar