Tiina Talumees viib vabapikutuskleidid Saaremaale

Suvi kestab veel ja sumedad õhtud kohvikuterassil ning lõbusad kokkusaamised tantsupõrandal on täies hoos. Tiina Talumehe selle suve trendisoovitus kõikideks olukordadeks on mugavus. Kui Sa ei oska ennustada, kuhu päeva plaanid Sind kannavad, pane selga mõnus puuvillapitsist või viskoosist kleit, jalga tennised ning kodumaa avastushetked võivad alata.

81

Foto: Tiina Liimandi

31. juuli sätib Tiina Talumees Moestuudio kaunid mugavad kleidid ritta Kuressaare Arensburg Boutique Hotel & Spa konverentsisaali, kuhu kogu seda ilu oled oma silmaga kaema oodatud. Kõik moekad tooted on alla hinnatud -20% ja enamgi, et saaksid koju viia uue sõbra suvepidudeks.

31. juuli õhtul kell 19.00 rullitakse lahti punane vaip ning sind oodatakse Arensburgi Päikeseterrassile moekunstnik Tiina Talumehe suvisele showle, kus muusikalist elamust loovad Carlos & Kerman. Moodsa õhtusöögi info ja broneerimine tel 4524707.

Tiina Talumees Moestuudio pop-up pood on avatud 31. juuli kella 13:00 – 1. august hilisõhtuni Kuressaares Arensburg Boutique Hotel & Spa konverentsisaalis.

Lisa kommentaar