Tiina Talumees toob pilti lilleornamendid

Tiina by Tiina uus kevadsuvine kollektsioon on naiselik, julge ja pilkupüüdev, olles oma väljapeetud lille- ja loodusornamentideks saanud inspiratsiooni moemaailma ühest hetke lemmiktrendist, William Morrise stiilis inglise disaintapeetite mustrielegantsist.

Piia Maxi Black

Foto: Oliver Moosus

Seekordne Tiina by Tiina kollektsioon jätkab küll oma tuntud naiselikku ja kaunilt keha rõhutavat joont, kuid seekordne stiiliinspiratsioon on võrreldes varasemate aastatega pisut vabam ja julgem. Näeme vihjet 70-ndatele, kus tegusa naise igapäevase linna- ja kontorirõiva puhul sai põhiliseks liikumismugavus. Kollektsiooni lõiked ja elastsed kangad lubavad selle kandjal näha iga päev muretult hea välja, ilma et ta peaks igal hetkel oma riietuse peale mõtlema,“ rääkis Tiina Talumees.

Tiina by Tiina kollektsioon on mõeldud Eesti disaini hindavale naisele, kes ka oma igapäevases rõivastuses eelistab mugavat, kuid elegantset joont ning kvaliteeti. Kollektsiooni värvigamma lubab endale lemmiku leida väga erinevate värvieelistustega kandjatel. Efektseid lilleornamente kohtame nii kaunil loodusvalgel põhjal kui ka öösinisel, samas on vaoshoituma stiili eelistajatel rohkelt valikut ühevärviliste pastelltoonide seast. Pidulikumaks puhuks leiab kollektsioonist aga näiteks pilkupüüdva musta lilleornamentidega kleidi, mida kaunistavad pitsvarrukad ja sametdetailid.

Piia Pink

 

Tiina by Tiina kevadsuvise kollektsiooni kaunilt keha järgivad kleidid on valmistatud põhiliselt Itaalia päritolu kvaliteettrikotaažist, mida on lihtne hooldada ja mis rõõmustab kandjat tema riidekapis aastaid.

Tiina by Tiina Talumees on väikeseeria rõivabränd, mis toodetakse Tiina Talumehe moestuudios erinevatesse suurusnumbritesse ja mis oma hinnaklassilt on soodsam kui Tiina Talumehe kõrgmoekollektsioonid. Tiina by Tiina kollektsiooni saab osta Tiina Talumehe moestuudio salongpoest Rotermanni 5, kus kliente alati hea meelega neile sobivaima valikul konsulteeritakse, aga ka Tallinna Kaubamajast. Tiina by Tiina Talumees uut kevadsuvist moekollektsiooni esitletakse moesündmuse FIBIT raames Viru Keskuses 12. märtsil.

Lisa kommentaar