Tiina by Tiina kevadsuvine kollektsioon

Eesti üks armastatumaid moeloojaid Tiina Talumees esitles laupäeval, 12. märtsil Viru Keskuse moesündmuse FIBIT raames oma värsket kevadsuvist Tiina by Tiina Talumees kollektsiooni. 70-ndatest inspireeritud trendika lilleornamentikaga kollektsioon on ühtaegu elegantne ja mugav, peegeldades paljuski moelooja enda riietumisstiili.

Tiina by Tiina värske kevadsuvine kollektsioon on naiselik, julge ja pilkupüüdev, olles oma väljapeetud lille- ja loodusornamentideks saanud inspiratsiooni moemaailma ühest hetke lemmiktrendist, William Morrise stiilis inglise disaintapeetite mustrielegantsist.

Kollektsiooni värvigamma lubab endale lemmiku leida väga erinevate värvieelistustega kandjatel.Efektseid lilleornamente kohtame nii kaunil loodusvalgel põhjal kui ka öösinisel, samas on vaoshoituma stiili eelistajatel rohkelt valikut ühevärviliste pastelltoonide seast. Pidulikumaks puhuks leiab kollektsioonist aga näiteks pilkupüüdva musta lilleornamentidega kleidi, mida kaunistavad pitsvarrukad ja sametdetailid.

Lisa kommentaar