Taskus kohtuvad kõrgmood ja muusika

17. aprillil Tasku keskuses toimuv Lõuna-Eesti suurim moeüritus “Fashion Meets Style” algab glamuurse galaõhtuga keskuse kutsutud külalistele ja jätkub laupäeval kõigile huvilistele avatud moeetendustega. Moebränd Ivo Nikkolo toob vaatajateni oma loomingu paremiku, stiilinõu jagab tippstilist Kenneth Bärlin ja muusikalise elamuse pakub Eesti elektroonilise muusika lipulaev INGA & BASS. Külalisi tervitab otse Pariisist saabuv moeekspert ja stiiliguru Urmas Väljaots.

11122197_10203615381054442_50373787_o

Foto: Tootja

Kutsutud külalistele mõeldud glamuurne õhtu algab Tasku kaupluste moeetendusega, mis pakub valikut kevadsuvistest parimatest stiilinäidetest, mille on kokku pannud stilist Katrin Kirsipuu. Etendusele lisavad vürtsi TÜ/Rock’i tantsutüdrukutest modellid.

Õhtu tipphetkeks on suurejooneline Ivo Nikkolo kõrgmoeetendus, kus ootusäreva publiku ette jõuavad tervelt 50 unikaalset rõivakomplekti: kevadsuve trendid ehk “Olevik”, brändi 20 viimase aasta disainipärleid pakkuv “Paremik” ja esmakordselt tulevast sügistalvist kollektsiooni tutvustav “Tulevik”. Etenduse stilistiks on Kenneth Bärlin ning sinna juurde tutvustab värskeid soengutrende Duglas juuksurisalong, kes ühtlasi esitleb ka soengumoefotosid Tasku II korruse aatriumis.

Muusikalise elamuse eest hoolitseb kooslus INGA & BASS, kes mängivad värsket elektroonilist muusikat ja tuliuut instrumentaalsemat materjali Leslie Da Bassi uuelt albumilt, mis ilmub tänavu sügisel Universal Musicu alt.

Moelaupäeval, 18. aprillil kell 13 ootab Tasku kõiki moehuvilisi osa saama päevasest etendusest “Stiilselt kevadesse!”. Näha saab Liina Steini 2015. aasta kevadsuvist kollektsiooni ning keskuse poodide moeparemikku Kevadsuviseid trendisoovitusi inspireerituna Pariisist jagab Urmas Väljaots ning meeolu loovad efektsed tantsuklubi Shate tantsijad.

Lisa kommentaar