Taskus avaneb Moelaegas

Tasku kevadise Moeäratuse raames avaneb sel reedel ja laupäeval taas kauaoodatud Moelaegas. Parimad moepalasid pakuvad eesti disainerid Tasku II korruse aatriumis reedel, 7. märtsil alates kella 12st ning laupäeval, 8. märtsil kell 11-16.

Tasku_moearatus_fassaad_5840x8840_72dpi

Kauplemas on Liina Stein, Diana Kurves, Raili Nõlvak, Julia Läheb, Donna Nordica, Be Lucky, Etnoehe ja paljud teisid.

Raili Nõlvak on 10 aastat olnud disainer tööstuses (Protten F.S.C, Bastion, Sangar), alates selle aasta algusest hakkas ta arendama omanimelist kaubamärki. ”Kevadisest naisterõivaste kollektsioonist leiab palju kombineeritud materjalidest isikupäraseid rõivaid, mis on keeruka disainilahendusega, kuid siiski funktsionaalsed. Suurt tähelepanu on pööratud erilistele väikestele detailidele. Rõivad on suunatud julgetele naistele, kes otsivad stiili, mis tõstaks esile nende isikupära.” ütleb Raili Nõlvak oma kollektsiooni kohta.

Kasuta võimalust soetada ainulaadne rõivaese või aksessuaar!

Laupäeval, 8. märtsil tasub tulla Taskusse tutvuma ka keskuse kevadmoega. Sündmus pealkirjaga ”Roki kevadesse!” paelub nii moe-kui muusikahuvilisi. Kell 12 ja 14 saab Tasku aatriumi laval näha keskuse kaupluste kevadkollektsioone, modellideks on TÜ/Rock tantsutüdrukud. Päeva muusikaline pool on uhiuue rokiliku kavaga üles astuvalt ansamblilt Frankie Animal.

Päeva juhib ja kevadisi moesoovitusi jagab Monika Tuvi. Kõigi laupäevaste ostjate vahel loosime välja rohkesti auhindu – kinkekaadid keskuse kauplustelt, piletid Tartu Ülikool/Rock korvpallimängule, Tasku ostukrediidi koos stilistiga ostlemiseks.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar