Tasku saab moodi täis

Antoniuse moeetenduse-eelne moeseminar toimub sel kolmapäeval, 20. mail kell 18 Tasku keskuse aatriumis.  Esmakordselt saab Tartus, Tasku aatriumi laval  näha Amanjeda by Katrin Kuldma kevadkollektsiooni.   

Lisaks kollektsiooni esitlusele jagavad moemõtteid Katrin Kuldma “Muhu mustrid kõrgmoes” ning Tallinna Loomeinkubaatori juht, moe-ettevõtja ja -õppejõud Anu Lõhmus teemal “Mood on äri?!”.

Coco Chanel on öelnud: “Mood ei tähenda vaid kleite. Moodi on taevas ja tänaval – mood on seotud ideede, elustiili ja kõige meie ümber toimuvaga.”

“Täna rohkem, kui kunagi varem, otsivad moedisainerid vibratsioone tarbija ootustest ja suurtest, maailma kujundavatest trendidest. Moetööstus on maailma üks suurimaid ärivaldkondi ja märkamatult saavad moest osa kõik inimesed.” sõnas Anu Lõhmus.

Tasku II korruse aatriumis on 20.-23. mail, kolmapäevast laupäevani avatud Katrin Kuldma pop-up pood. Katrin Kuldma kevadkollektsiooni esitlus koos pop-up poega toob Tartu moesõpradele lähemale maailma kangaparemiku ja kodumaise disaini, mis on sobiv igapäevaseks kandmiseks ja sportlikult linlikuks elustiiliks.
Tänavuse Antoniuse moeetenduse suurtoetaja Tasku keskuse Soola tänava poolsed vaateaknad kannavad samuti Antoniuse moeetenduse hõngu.

Kutsume kohtuma moekorüfeedega ning nautima meeldivat õhkkonda, maitsvaid jooke ja suupisteid!

Vaata lisa siit.

Antoniuse moeetendus toimub tänavu juba kolmandat korda ning kannab pealkirja “Mood loob linna”. Eelkonkursil osalenud kollektsioonidest esitletakse žürii poolt valitud 18 kollektsiooni 12. juunil Antoniuse õuel toimuval vaatemängul.

Lisa kommentaar