Tänavamoe õitsev kergus

Kodumaine moebränd GUILD andis värskelt välja suvise moeseeria “Contemporary Courtyards”, kus brändile omaselt põimub kaasaaegne tänavamood noobli hiilgusega.

Suvele vastu astuvas capsule kollektsioonis on aukohal taimemotiividega bomberjakid – üle luuvalge kanga voogavad lopsakad artišokid, monstera lehed ning keskaegsed lilled, mis toovad tänavamoodi õitsvat kergust. Läinud aastal raputas kohalikku moemaastikku ka GUILDi bomberi esimene omanik – nimelt nähti maailmakuulsat muusikut Post Malone’ Tallinna tänavail just nimelt GUILDi troopilises monstera-jakis. Mees jättis maha ka kuldsed sõnad: “See jakk istub seljas kui kallis turvis – ma tunnen end kui Lannister!”

Jakid sobivad kandmiseks nii kevad-sügisesel perioodil kui ka jahedamatel suveilmadel.  Lisaks jakkidele andis GUILD välja ka valged lampassidega teksased ning kanvasseelikud daamidele. Kõik GUILD’i rõivad valmivad käsitööna Tallinnas asuvas gildimajas ning kollektsiooni enesega on võimalik tutvuda GUILDi salongis aadressil Lai 36, kohe Linnateatri vastas.

Kollektsiooni jäädvustas Felix Laasme 1926. aastal ehitatud Art Deco kinos ehk suurejoonelises hoones, mis täna tuntud kui Vene Teater.

Lisa kommentaar