Tallinn Fashion Weeki piletid on müügil!

Eesti moe tähtsündmus Tallinn Fashion Week leiab sel sügisel aset 16.-19. oktoobril ning esitleb kodumaist moodi juba seitsmeteistkümnendat korda. Suurejooneline ja kahtlemata vaatemänguline moenädal toob nelja päeva vältel lavale üle 20 moelooja ja -brändi kõige uuemad kollektsioonid, lisaks antakse sügisese TFW raames üle Kuldnõela auhind.

Tanel Veenre - Kuldnõela nominent

Kuldnõela nominent Tanel Veenre

Tänasest on võimalik soetada pileteid sügisesele Tallinn Fashion Weekile, mis toob 17.-20. oktoobril Kultuurikatlasse värske sügismoe ning kodumaise moeloome vaieldamatud tipud. Seekordsel moenädalal astub publiku ette 23 disainerit ja moebrändi, nende hulgas ka tänavused Kuldnõela ja Hõbenõela nominendid.

Sügisese Tallinn Fashion Weeki avalöök leiab aset 16. oktoobril, mil lavale astuvad Agne Talu-Vürmer, Kalle Aasamäe, Vilve Unt. TFW avatendusele järgneb aga suurejooneline, 21. korda toimuv Kuldnõela gala, mida esitleb Kaubamaja ning mille raames tunnustatakse siinse moemaastiku kõige säravamaid tähti. Eesti ihaldatuim moedisaini auhind Kuldnõel antakse silmapaistvale moedisainerile või kaubamärgile loomingulise järjepidevuse eest vähemalt viimase viie aasta vaates ning selle nominentideks on Iris Janvier, Kirill Safonov ja Tanel Veenre.

Hõbenõela nominent - Gita

Hõbenõela nominent Gita Siimpoeg

Lisaks Kuldnõelale antakse üle ka Hõbenõel, millega tunnustatakse viimase aasta meeldejäävaimat panust meie moeellu ning mille nominentideks on sel aastal Gita Siimpoeg, Ennos ja Eve Hanson.

HÕBENÕEL Eve Hanson, foto Krõõt Tarkmeel

Hõbenõela nominent Eve Hanson. Foto: Krõõt Tarkmeel

Tallinn Fashion Weeki teisel päeval astuvad moepubliku ette Brand no 8, Piret Kuresaar, Alexanderling, Mammu Couture ning 25. Juubelit tähistav Ivo Nikkolo. Kolmandal päeval vallutavad lava Trenkan, Raili Nõlvak, August, Ketlin Bachmann, Riina Põldroos, Aldo Järvsoo. Moenädalale panevad neljandal päeval suurejoonelise punkti Tauri Västrik, Perit Muuga, Natali Õnnis, NYMF ja Tallinn Dolls.

Tallinn Fashion Weeki piletid on müügil nii Piletilevi müügipunktides kui ka veebis.

Tallinn Fashion Weeki programm

Kolmapäev 16.10
18.00 Agne Talu-Vürmer, Kalle Aasamäe, Vilve Unt
20.00 Kaubamaja esitleb: Kuldnõel
Ennos
Eve Hanson
GITA
Iris Janvier
Kirill Safonov
Tanel Veenre

Neljapäev 17.10
18.00 Brand no 8, Piret Kuresaar
19.30 Alexanderling, Mammu Couture
21.00 Ivo Nikkolo 25

Reede 18.10
18.00 Trenkan, Raili Nõlvak, August
20.00 Ketlin Bachmann, Riina Põldroos, Aldo Järvsoo

Laupäev 19.10
17.00 Tauri Västrik, Perit Muuga
18.30 Natali Õnnis, NYMF
20.30 Tallinn Dolls

Lisa kommentaar