Tallinn Fashion Week saab avapaugu juba homme!

Kevadine Eesti moe olulisim sündmus Tallinn Fashion Week saab piduliku avapaugu juba homme, toimudes 31. märtsil ja 1. aprillil Kultuurikatlas. Piletitasku platvormil veel järel vaid viimased piletid moeetendustele.

Alexanderling Fotod: Erakogu

Tänavune kevadine Tallinn Fashion Week on eriline just selle poolest, et oma värskeid kollektsioone on näitamas mitmed armastatud disainerid, kes juba pikki aastaid moemaastikul tegutsenud, aga siiani pole veel moenädalt osa võtnud, aga ka mitmed värsked ja ka pisut pöörased tulijad. Peakorraldaja Anu Kikas sõnab: “Meil pole ühelgi Tallinn Fashion Weekil olnud nii palju uusi tegijaid laval kui tänavu. See on väga rõõmustav, kuna üks Tallinn Fashion Weeki eesmärkidest on just uutele disaineritele võimaluse andmine.”

Gerli A. Chantelle

Traditsiooniliselt oma uusi kollektsioone näitavad ka kevadise moenädala raames näiteks Mammu Couture ja Alexanderling. Mitmed korrad on oma loomingut moenädala laval esitlenud ka Brand NO.8, Liina Stein, Donna Nordica ja teist korda toimub loomasõbralik MTÜ Loomus moeetendus.

Toivo Freeman

Samuti on teist korda moenädalal Siret Design ning näha saab ka mõni aeg tagasi brändiuuenduse läbi teinud Ivo Nikkolo etendust. Uutest tegijatest tooks välja viimastel kuudel väga populaarseks kujunenud Nora Isle, kes tähistab TFW etendusega brändi esimest sünnipäeva, aga ka hubaste riiete bränd Oomyo ja rannariiete disainer Anastassija Balak. Meil on hea meel, et esmakordselt näitavad moenädala laval oma loomingut juba aastaid tegutsenud disainerid nagu mässava käekirjaga Toivo Freeman Pilt ja glamuurne Gerli A.Chantelle ning samuti tugeva fännibaasi kujundanud Zack Marques.

Siret Design

Üllatusi on palju, alates tõelisest energiavalangust ning lõpetades viimseni läbi mõeldud glamuuri, loomasõbralikkuse, eriliste kangaste või hubase naturaalsusega.

Viimased piletid veel saadaval Piletitasku keskkonnas SIIN.

Tallinn Fashion Weeki programm:

Reede, 31.märts
18.00 Alexanderling, Loomus
19.30 Zack Marques, Mammu Couture
21.00 Siret Design, Brand NO.8

Laupäev, 1.aprill
16.30 Toivo Freeman Pilt, Donna Nordica
18.00 Anastassija Balak, Oomyo
19.30 Gerli A. Chantelle, Nora Isle by Mariann Saar
21.00 Ivo Nikkolo, Liina Stein

Lisa kommentaar