Tallinn Fashion Week otsib publiku lemmikut

18. – 21. oktoobril Kultuurikatlas toimuv Tallinn Fashion Week läheneb suure hooga. Traditsiooniliselt antakse igal sügisel žüriihääletuse tulemusel üle Kuld- ja Hõbenõela auhinnad ning parima aksessuaaride looja auhind Kuldne Nõelakoda. Lisaks saab veebi teel ka publik oma lemmikule toetust avaldada.

Disain_ Vilve Unt

Fotol Vilve Unt looming

Sügisene moenädal saab võimsa avalöögi teisipäeval, 18. oktoobril, kui Kuldnõela galal kroonitakse Eesti moedisaini ihaldatuima auhinnaga Kuldnõel viimasel viiel aastal silma paistnud moelooja ning Hõbenõelaga avaldatakse tunnustust viimase aasta jooksul tähelennu teinud disainerile. Sugigi kehvem pole ka publiku lemmiku auhind, mis selgub Anne & Stiili veebihääletuse tulemusena.

Hääletades oma lemmiku poolt võid võita Anne & Stiili aastatellimuse, pääsmed kahele Kuldnõela show‘le ning Sif Jakobsi smaragdrohelise sihverplaadiga käekella, mille on välja pannud Goldtime. Avalda oma lemmikule toetust SIIN.

Tänavused Kuldnõela nominendid on Liina SteinVilve Unt ja Diana Arno.

Hõbenõela nominendid on Ennos ja Hannes Rüütel.

Kuldnõela žürii annab kolmandat korda välja ka parima aksessuaaride looja auhinna Kuldne Nõelakoda, mille nominendid on tänavu Vivian VauAnneli Tammik ja Liis Kalda.

Lisaks suurejoonelisele auhinnagalale astub publiku ette 21. korda toimuval moenädalal veel paljude armastatud kodumaiste disainerite uusim moelooming, aga ei puudu ka üllatavad värsked tegijad. Glamuurse kõrgmoe ja ekspressiivse tänavastiili kõrval saab moepublik Tallinn Fashion Weeki raames nautida laste- ja meesterõivaste etendusi ning rõhku pannakse ka keskkonnasõbralikkusele.

Piletid sügisesele moenädalale saab soetada SIIT.

PROGRAMM

T 18.10
19.00 Kaubamaja esitleb: Kuldnõel

K 19.10
17.30 Perit Muuga, Donna Nordica
19.00 LeSaar Atelier by Jelena Heinsaar, Brand NO 8
20.30 Lotte Jürjendal, Kriss Soonik

N 20.10
17.30 Karin Rask, I V L / Inga Vatsk-Laasner
19.00 Ivo Nikkolo, Kirill Safonov
20.30 Natali Õnnis, Alexanderling

R 21.10
17.30 Minimene, Haruu
19.00 Siret Design, Mammu Couture
20.30 Ketlin Bachmann, Riina Põldroos, Aldo Järvsoo

Lisa kommentaar