Tallinn Dollsi juubelikollektsioon

Tallinn Fashion Weeki sügisesele moenädalale pani punkti Tallinn Dollsi juubelikollektsioon, kus valitsesid erivarjundites roosad, erkrohelised ja pastelsed toonid ja litrisadu. Kümnendat sünnipäeva tähistav moemaja Tallinn Dolls tõi lavale kolm eripalgelist kava.

Telesaates “Moeloojad” osalenud skandaalitar Anu Saagim, youtuber Hensugusta ning muusikud Ott Lepland ja Lenna Kuurmaa esitlesid teleekraanil valminud minikollektsioone. Moeetenduse finaaliks esitles Tallinn Dolls enda värskeimat loomingut, milles fännide rõõmuks leidus nii kaubamärgi sümboliks olevaid lipsukesi kui ka ohtralt litrite tähesära.

Young Talent programmi raames tutvustati 19-aastast talenti Karl Joonas Alamaad, kelle karjääri esimene kollektsioon koosnes suures osas unisex lõigetel põhinevatest ready to-wear riietest, mis näitasid disaineri head vormitunnetust ja mitmete rõivatööstuse valitsevate sooliste vormipiiride nihutamise tungi – rõivad peaksid Alamaa sõnul väljendama vabadust, mitte taastootma vanu norme ja piiranguid.

Lisa kommentaar