Tallinn Dolls üllatas vägeva ühiskollektsiooniga

Tallinn Dolls ja Keili Sükijainen üllatasid grandioossel TV3 sügispeol vägeva ühiskollektsiooniga.

“Keili oli suurepärane inspiratsiooniallikas ja ehe näide säravast karjäärinaisest. Tugev isiksus, kõrged ambitsioonid ning loomingulisus on see, mis iseloomustavad ägedaid naisi. Trendikas karjäärinaine ei ole vaid raamistatud hallidesse kontoriklietidesse”, kommenteerib Tallinn Dolls eestvedaja Mari Martin.

“Teletöö on see, mis vajab palju liikumist, palju sotsiaalset suhtlemist ja kiiret reageerimist. Sa ei tea kunagi kuhu õhtu võib viia”, kommenteerib Keili ise. Kollektsiooni loomine oli talle uhiuus ja eriliselt põnev väljakutse ning need on just need riided, mis lisavad talle enesekindlust ning mida ta näeb ennast kandmas. Teda inspireerisid Tallinna tänavad, algav uus hooaeg ja sügise hõng.

Kollektsioon tutvustabki just sümbioosi glämmist, sportlikust ja elegantsist – midagi moodsale naisele. See on just see, mis on täna moes suurlinna tänavatel.

Tallinn Dolls TV by Keili kollektsioon on ette tellimises www.pre-o-porter.com veebis alates 18.09.2017-26.09.2017. Kes veel ei tea, siis Pre-o-porter pakub võimalust uhiuusi kollektsioone tellida erihinnaga enne tootmist. Mida varem tellid, seda soodsamalt saad, sest hind kasvab sekunditega. Panustades keskkonnasõbralikkusele toodetakse iga toodet just erilisele tellijale. Näidised saab aga eelnevalt poovida moekeskuses Defitsiit aadressil Koidu 122, Tallinn.

Lisa kommentaar