Tallinn Dolls by Lenna uus kollektsioon

Armastatud lauljanna Lenna Kuurmaa ja Tallinn Dolls avaldasid uue ühiskollektsiooni “MINE METSA”, kus sügava ent sooja sinise ja rikka rohelise sümbioos on just see, kus kohtuvad sammal ja muld, taevas ja maa, hommiku päike ja veel õrnalt maapinnalt aurav kaste.

lenna

Foto: Kalle Veesaar

“Saan loodusest alati väga palju inspiratsiooni, ka muusikat luues ning mets on koht, kus tunnen võimsust ja vabadust. Nii tuligi idee teha metsateemaline kollektsioon,” räägib Lenna kollektsiooni sündimisest ja värvivalikust. Talve- ja kevadpiiril olev kollektsioon innustab märkama looduse ilu enda ümber ja mis veel olulisem, seda ka hindama. Kollektsioon sobib kandmiseks nii talvel kui ka Jaanipäeval lõkke ääres ja perega looduses.

lennu

 

“Kollektsiooni sõnum “MINE METSA”, saadab kõik inimesed loodusesse kõige paremas mõttes – kas siis pingeid maandama või uut energiat ammutama. Meil kõigil on vaja teha mõnikord restart ning puhas loodus paneb uued mõtted tärkama,” kommenteerib Tallinn Dolls eestvedaja Mari Martin.

lennukas

 

Tallinn Dolls by Lenna kollektsioon ‘’MINE METSA’’ on soodsalt ette tellimises www.pre-o-porter.com veebis kuni 12.03.2018. Pre-o-Porter pakub võimalust uhiuusi kollektsioone tellida erihinnaga enne tootmist. Mida varem tellid, seda soodsamalt saad, sest hind kasvab sekunditega. Panustades keskkonnasõbralikkusele toodetakse iga toodet just erilisele tellijale. Näidised saab eelnevalt proovida moekeskuses Defitsiit aadressil Koidu 122, Tallinn.

Lisa kommentaar