Täiuslik tasakaal

Tasakaalu otsingust jutustav Ivo Nikkolo uus sügistalvine kollektsioon Equilibrium on inspireeritud lihtsast tõest – õnnelikuks saame alles siis, kui väline ja sisemine ilu on balansis. Just sellest kannustatuna on uue kollektsiooni kampaanianäoks New Yorgis resideeruv eestlannast modell ja ehtekunstnik Enly Tammela, kes on ideaalseks tõestuseks elus tasakaalu saavutamise võimalikkusest.

Ivo Nikkoloo

Fotod: Lilian Merila

Täiuslik balanss on miski, mida tahame leida me kõik ja seda nii suurtes elumuutvates küsimustes kui ka igapäevastes garderoobivalikutes. Perfektset tasakaalu sümboliseerib ring ning Ivo Nikkolo sügiskollektsiooni tinglik võrdkuju ei ole ka modellist ehtedisainerile võõras. Nimelt on sõrmus – see katkematuse ja igavikulisuse võrdkuju – Enly meelisaksessuaariks.

Enly alustas modellitööga juba 2012. aastal, mil modelliagentuur ta sotsiaalmeedia vahendusel avastas. Ehtekunsti leidis Enly aga enda jaoks mõni aeg hiljem, olles ekperimenteerinud ka jumestaja ja stilistina ning tegelenud fotograafiaga. Enly usub, et tegutsedes vaid modelli või ehtedisainerina tekiks rutiinne tüdimus kiiremini, kuid sel moel mõlemal rindel toimetades täiustavad need teineteist suurepäraselt ja loovad tema elus just selle õige tasakaalu.

Ivo Nikkolo

„Just nagu Ivo Nikkolo kollektsioonid, nii on ka minu ehted naiselikud, ajatud, pisut klassikalised, kuid alati…ilusad“, räägib Enly enda eelistustest nii riietumises kui ka loomingus. Ta tunnistab, et Ivo Nikkolo on juba ammu olnud üks tema lemmikutest ning ootamatu koostööettepanek valmistas tohutult rõõmu.

Ivo Nikkolo sügistalvine kollektsioon on müügil Ivo Nikkolo kauplustes üle Eesti ning veebipoes andmorefashion.com.

Lisa kommentaar