Suviselt mänglev Iris Janvier

Moesõprade suur lemmik Iris Janvier täidab sel neljapäeval Tallinn Fashion Weeki moelava trendikate vormidega, tuues moepubliku ette oma suviselt mängleva kollektsiooni.

_DSC8578_logota

Foto: Virge Viertek

IRIS JANVIER kevad/suvi 2017 kollektsioon kannab endas ühelt poolt moemajale omaseid väärtusi, nagu trendikus, mugavus, kvaliteet ja selged ning puhtad jooned siluettides, teisalt on kollektsioon aga mänguline ja vallatu, üllatades ootamatute detailidega.

Kollektsiooni täheks on hooaja võtmetoode, klassikaline särkpluuskleit, kuid sellest on disainiprotsessis loodud erinevaid siluette ja vorme. Kleite on nii lühikesi ülalpool põlve lõppevaid kui ka moodsas midipikkuses variante.

_DSC8681_logota

 

Mõnusa ja muretu suvetunde loovad kollektsiooni valitud kvaliteetsed kehasõbralikud naturaalsed kangad. Pestud linane ja teksa, klassikaline triibuline särgikangas ning satiinine stretšiga puuvill – kõik need on esindatud IRIS JANVIER kevad/suvi 2017 mängulises kollektsioonis.

Hooaja moedetailide ning spetsiaalselt IRIS JANVIER jaoks disainitud mustri idee sai alguse juhuslikult mererannast leitud kaunist rohelist värvi merekapsast, mis inspireeris disainereid nii värvipaleti kui ka kelmikate volangide osas. Kollektsiooni värvideks on erinevad rohelised, tumesinine ning murtud roosakaspruunid toonid. Nendes värvides loovad esemete omavahelised kombinatsioonid tervikliku ning silmapaistva kollektsiooni.

Iris Janvieri etendus, mida kindlasti ei tasu maha magada toimub sel neljapäeval, 16. märtsil kell 21.00.

Lisa kommentaar