Suviselt linane

Kuumalained ei taha sel suvel lõppeda ning seetõttu polegi nii kummaline linast tootevalikut suve keskel uuendada, sest kes mõtleb sügisest, kui ilmad nõuavad teist. ELLEN RICHARD’i uus kollektsioon on 100% linasest kangast ja värvilisem kui kunagi varem, mõeldud neile, kes naudivad täiel rinnal randa, loodust ja pulbitsevaid linnakohvikuid.

Minimalistliku ja stiilipuhta käekirjaga ELLEN RICHARD jääb taaskord isemoodi kindlaks, pöörates tuttavatele lõigetele paar keerdu peale. Tootevalikust leiab rinnale kinnituvaid pükstükke ja kleite, lühikesi kimonosid ja pükse, mida erinevalt kanda ja oma tahtmistpidi sobitada. Täiesti uute toodetena on valikus suured rannakotid ja värskust lisavad uued toonid – karamellipruun, oliivroheline, kakao ja sinepikollane. “Värvide sisse toomine on oma aega oodanud, kuid nüüd tundus sobiv hetk” avab brändilooja Kristi Pärn mõtteid ja lisab, et “eriti hea meel on selle üle, kuidas kliendid on aina enam hakanud linast kangast hindama, mõistetakse materjali häid omadusi, kuna teadagi laseb linane kehal hingata ega aja higistama.”

Uue tootevalikuga saab tutvust teha ELLEN RICHARDI stuudio-poes, Telliskivi 60A ning moebrändi kodulehel www.ellenrichard.com

Toodete hinnad jäävad vahemikku 129-199.- eurot.

Lisa kommentaar