Ivonikkololik moeplahvatus

Tallinna Moenädala raames tähistas disainbränd Ivo Nikkolo oma 20. juubelit suurejoonelise gala-showga „Ivo Nikkolo – since 1994“. Laupäeva õhtul toodi udusele sünkjasmustale moelavale 71 erinevat komplekti, mis sisaldasid hulgaliselt spetsiaalselt show jaoks disainitud ekstravagantsed ainueksemplare.

Gala-kollektsiooni lõid koostöös kaubamärgi tänased disainerid – kahekordne Kuldnõela võitja Eve Hanson ja Britta Laumets ning kaubamärgi looja, Ivo Nikkolo. Sündis tõeliselt kordumatu ning ivonikkololik moeplahvatus, mis hoolimata oma ebatavalisest pikkusest – 25 minutit, hoidis publikut lõpuni põnevil, pälvis rohkelt ovatsioone ja lõppes tõeliselt luksusliku hõbedase glitter-sajuga.

„Me lasime ennast vabaks ja tõime välja kõik selle, mida tavakollektsioonides vaid ridade vahelt aimata saab. Kuid brändi iseloom on endiselt puutumatult ja vastuvaidlematult kohal. Meid inspireeris Ivo Nikkolo naine, kes ei lase ennast kunagi millelgi või kellelgi defineerida. Ta otsustab ise, kes ta on, mida teeb ja mida kannab ning ka seda, kellele ta oma tõelist olemust näitab,ˮ avas Ivo Nikkolo peadisainer Eve Hanson gala-kollektsiooni loomise lugu.

Erikollektsiooni ainueksemplaridega saab alates 6. novembrist tutvuda ja neid soovi korral ka osta Ivo Nikkolo esinduskaupluses Suur-Karja 14. Alates 21. novembrist on valik gala-show ainueksemplare üles seatud ka Ivo Nikkolo 20. juubelile pühendatud näitusel Eesti Ajaloomuuseumi Suurgildi hoones (Pikk 17) Tallinnas.

Vaata juubelishow lühivideot

Lisa kommentaar