Sume troopika

Tõelised supernaistest modellid esitlesid nädalavahetusel Hortese aianduskeskuses Tallinn Dollsi kollektsiooni „Inspired by Ines”.

Kollektsioon võtab kokku lauljatari armastuse looduse ning moe vastu. Roheliste palmipuulehtedega kaetud printidega kangad mõjuvad klassikaliste lõigete peal värskelt ja elegantselt ning neil on sarnaselt Inesele iseloomulikku erinäolist karismat.

„Põnev oli sukelduda moemaailma. Tundub et interjööri- ja moetrendid kulgevad paljuski paralleelselt, sest troopikataimed on sisekujunduses juba mõnda aega populaarsed. Nii tuligi tegelikult lõpuks inspiratsioon interjöörimaailmast. Sarnased rohe-valged taimemotiivid mõjuvad mõnusalt värskelt ka rõivastel. Troopikataimede hullus on vallutanud ka minu kodu, kus hoolitsen imelise palmi ja mitmete kaktuste eest. Vahva, et see „hullusˮ on nüüd pisut ka Tallinn Dollsi kollektsiooni rännanud. Nauditav on olnud kogu protsess, põhiideeni jõudmisest kuni mudelite valmimiseni. Kerge ootusärevus on ka, sest sarnast kogemust moemaailmas mul tagataskus varasemast ajast ei ole,ˮ ütleb Ines omanimelise kollektsiooni kohta.

Lisa kommentaar