Sügise oluliseimad moesuunad

Noor ja andekas moelooja ning stilist Katrin Aasmaa esitles laupäeval Tartu Kaubamaja keskuses toimunud Moekuulutajal enda nägemust alanud sügise oluliseimatest moesuundadest. Lavale jõudnud komplektides oli märgata palju ruudumustrit,  lisaks on selle sügise üllatajaks nahk. (Kunst)nahast tooteid leiab pea igas tootekategoorias, seelikutest mantliteni välja. Värvidest domineerisid beežid ja pruunid toonid, aga ka taevakarva sinised, jõulised punased ja päikeselised kollased. 

Jõulisus ruudus

Sügisega koos saabuvad rõivastele jõulised ruudumustrid. Ruudumuster on pikalt moes ringi hiilinud ning on nüüdseks kanda kinnitanud nii naiste kui ka meeste moes. Sel sügisel kehtib ruudu kohta ütlus „mida rohkem, seda uhkem!“. Kuigi eeslastele on kombeks ehk teatud vaoshoitus ja tagasihoidlikkus, siis soovitab Katrin siiski sügisel ruutudega julgelt katsetada ja mängida. Ruudumustrile lisaks on aga selle sügise üllatajaks nahk. (Kunst)nahast tooted on pea igas tootekategoorias, seelikutest mantliteni välja. Nahast rõivaste siluett on naiselikult kaunis ja vöötatud piht rõhutab naiselikku liivakellafiguuri veelgi.

Naturaalne ilu

Selle sügise baastoonideks on neutraalsed beežid ning kreemikad pruunid. Šikk ja luksuslik beež on hooaja lemmik. Ükskõik, kas tegemist on mehe või naisega – kui riietad end pealaest jalatallani toon toonis naturaalsetesse pruunidesse toonidesse, võid olla kindel, et astud sügismoega ühte sammu! Kui aga hing siiski pisikest värvilaiku ihkab, sobib lisada kirkamat kollast ja punast või hoopis selle sügise rutiinimurdjat – beebisinist pastelli.

Suvest laenatud värvid

Värvid vaatavad tõepoolest üle õla suve poole tagasi. Heledad soojad pastelsed toonid, eriti aga just beebisinine, toovad muidu sombusesse Eesti sügisesse mõnusat ahvatlust. Taevakarva sinised, jõulised punased ja päikeselised kollased toonid on suvest kaasa toonud värskuse.

Lisa kommentaar