Stockmann esitleb moodi!

Sel neljapäeval, 15. septembril kell 19 toimub Stockmanni Galeriis uue sügistalvise hooaja moeshow. Üritust saab jälgida otseülekandena stockmann.ee lehel ning moeshowl näidatud tooteid on võimalik endale ka kohe e-poes ostukorvi lisada. Showl esitletakse #Stockmannstyle sügistalvise 2022 trendiraporti moetrende.

Shot_08_Hero_156-min

Fotod: Stockmann

Sügistalvise moe märksõnadeks on argine elegants ja mugavus ning suurt rõhku pannakse kvaliteedile. Pehmed kudumid ja aksessuaarid sobitatakse mustriliste kleitidega, mida kantakse koos paksu tallaga kingade ja saabastega ning uhke, koheva sulejope või tepitud jakiga. Naistemoes teevad jätkuvalt ilma laiade säärtega voolujoonelised püksid. Meeste sügismood tugineb tunnustatud klassikale, kvaliteetsetele materjalidele, hoolikalt viimistletud detailidele ja heale istuvusele. Jakk-pluus on hooajast sõltumata endiselt hea valik soojade kudumite ja argiste sulevestide juurde.

Värvimaailm koosneb sügavatest hõõguvatest toonidest ja klassikalistest mustritest, kinnitavad Stockmanni värsked trendid sügiseks ja talveks 2022. Erksaid värve ja klassikalisi mustreid on lihtne sobitada kirgaste toonidega, näiteks hõõguvroosa või karge lavendliga. Ka efektsed erkroosad aksessuaarid sobituvad kergesti uude hooaega. Kaunis peedipunane pakub särtsakale roosale rahulikumat alternatiivi. Meeste sügismoes silma paistvad trendikad hallid toonid sobivad hästi oivaliste sügisvärvide, näiteks lõvikollase, sooja oranži ja tumerohelisega.

Shot_11_Fashion_Women_140-min

Sarnaselt eelmistele aastatele püsib keskse suundumusena vastutustundlikkus: tarbijatele meeldib moest rõõmu tunda, aga ühtlasi tahavad nad olla kindlad, et rõivaste ökoloogiline ja sotsiaalne jalajälg tagab jätkusuutlikkuse. Fookuses on endiselt ringmajandus ja vastutustundlikkus.

”Tarbijad ootavad tootjatelt tooteid, mis peaksid vastu pikka aega ja säilitaksid oma väärtuse ka järelturul. See peegeldub kvaliteetsete materjalide, käepäraste detailide ja toodete vastupidavusse panustamise näol selgelt ka meie käesoleva sügise ja talve kollektsioonides. Sügis- ja talvemoes on lisaks palju mõeldud mugavusele ja mugavus ongi tulnud selleks, et jääda”, räägivad Tallinna Stockmanni kaubamaja müügijuht Mairika Juhandi, Stockmanni naistemoe tootevaldkonna juht Maiju Niskanen ning meeste-, laste- ja spordimoe tootevaldkonna juht Riku Lyly.

”Tänapäeval hinnatakse võimalust riideeset parandada, ümber teha ja taaskasutada, et muuta selle eluiga pikemaks. Seda soovi oleme Stockmannis püüdnud arvestada, pakkudes oma klientidele lisaks kvaliteetsetele brändidele ja vastupidavatele toodetele ka õmblusteenust. Õigete toodete valikul aitavad alati meie moenõustamise teenuse konsultandid-stilistid”, ütleb Mairika Juhandi.

Tallinna Stockmanni kaubamaja moeshow toimub 15.09.22 algusega kell 19 Stockmanni 5.korruse Galeriis, uksed avatud kell 18.00 Moeshow stilistika on kokku pannud Karolin Kuusik ja Liisi Eesmaa. Modellidena astuvad üles teiste hulgas Elina Pähklimägi, Sandra Ashilevi, Franz Malmsten, Ingrid Margus, Elisabeth Reinsalu ja Juss Haasma. Õhtut juhib Sander Rebane, DJ etteaste teeb Kostja Tsõbulevski. Üritust saab samal ajal jälgida otseülekandena stockmann.ee lehel ning moeshowl näidatud tooteid saab endale ka kohe e-poes ostukorvi lisada.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar