Stiilne ökomood

3. juunil tuleb taimetoidurestoranis Bliss esimest korda esitlusele tervise- ja loodussõbraliku rõivapoe LA’V Eco Fashion suvekollektsioonide valik. Laval kohtuvad keskkonnasäästlik mõtteviis ning läbinisti naiselik rõivamood, mis tagab kandjale tervist paitava isikupära.

Lav

Foto: Tootja

LA’V juhindub oma tootevalikus asjaolust, et tänasel päeval on rõivakandja trendikuse mõõdupuuks ennekõike teadlikkus rõiva mõjust kandja tervisele ja ökoloogilisele jalajäljele. Nõnda ühendatakse keskkonnasäästlik mõtteviis trenditeadliku lähenemisega. LA’Vi tegevjuht Kristi Hõrrak rõhutab, et naine ei pea ostuotsuseid langetades tegema valikut keskkonnasõbraliku ja stiilse rõiva vahel. Ta usub, et LAʼV suudab ühendada ökoturul sensuaalse ja naiseliku rõivamoe loodussõbraliku mõtteviisiga.

LA’Vi valikus on olemas maailmas tuntud ökobrändid nagu Nomads Hempwear, Synergie Organic Clothing ja Green Quee. Eksklusiivsust hindav klient leiab LA’Vist ka pidulikke kleite moelooja Deborah Lindquistilt, kes on aastaid teadlikku moe põhimõttel riietanud selliseid kuulsuseid nagu Sharon Stone, Jessica Alba, Christina Aguilera ja Rihanna.

Materjalidest on esindatud ainult tervise- ja loodushoidlikud kangad nagu bambus, kanep, orgaaniline puuvill ja soja. Tagatud on nii nahasõbralik ja allergeenide vaba koostis kui ka loodussäästlik ning kemikaalidevaba algmaterjal, mis on loodud rõhutama kandja ilu. Esitlusele tulevat suvekollektsiooni on võimalik osta Bliss keskusest, Mustamäe tee 17.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar