Stiilne Briti tänavamood

Eestisse on jõudnud Briti ühe pikima ajalooga elustiilibrändi SuperDry uued sügistalvised kollektsioonid naistele ja meestele. Brändi Ülemiste keskuse esinduspoest leiab nii stiilseid vabaajarõivaid kui ka sportlikke mudeleid trenni minekuks.

„SuperDry brändi iseloomustab eelkõige autentsus, kvaliteetsed materjalid ja kaasaegsus, mis on teinud temast ühe hinnatuima tänavamoe brändi rohkem kui 40 riigis. Rõivaste ja jalatsite selgelt äratuntav Briti stiil on huvitavalt põimitud Ameerika vintage’i ning trendikate Jaapani kujunditega. On põnevaid leide nii neile, kellele meeldivad vintage logod ja efektsed aplikatsioonid, kui ka minimalistliku urban-stiili austajatele,“ rääkis SuperDry esinduspoe tegevjuht Armo Avila.

Brändi sügiskollektsioonist naistele leiab trendikaid 50-ndatest inspireeritud kleite ja lõbusaid südamekujunditega džempreid, samas kui sügistuulte eest pakuvad kaitset rullkaelusega mustrilised kampsunid, sportliku lõikega moodsad jakid ning soojad mütsid. Sportlikuma poole pealt leiab selle stiili absoluutse klassika: vintage-stiilis käsitsi joonistatud mustritega T-särgid, ajatud tanktopid, dressipluused ja -püksid.

superdry 7

Foto: Marina Rusakova

Mehed saavad sügisele stiilselt vastu minna näiteks viimaseid moetrende järgivas hallis kootud džempris või taaskord vintage’ist inspireeritud pikkade varrukatega topis, ei puudu ka brändi ikooniline nahkjope ning klassikaks saanud ruudulised retropluused ja t-särgid.

superdry 11

Lisa kommentaar