Stiiline tervik

Kevadise moenädala teise päeva juhatas sisse Hannes Rüütel, tuues moelavale uuenenud brändi meesterõivaste kollektsiooni.

Rüüteli kevadsuvine kollektsioon kombineeris stiilseks tervikuks šikid lõiked ja detailid ning kaasaegse tänavamoe, tutvustades brändi värsket ilmet nii uuenenud logo kui ka enesekindlama disainikäekirjaga.

“Kui varasemate kollektsioonide puhul olin veel justkui oma õige raja otsinguil, siis nüüdseks olen selle leidnud – kuulan 100 protsenti oma südame häält, jäädes truuks maalähedastele toonidele, mis on mind ennast alati kõige rohkem kõnetanud. See aga ei tähenda, et minu loomingust puuduks mõni silmapaistvam aktsentvärv. Pruunikaid-beežikaid toone sai tegelikult näha ka ühes minu esimestest kollektsioonidest “Towards the Sun”, seega võib öelda, et olen ringiga stardipunkti tagasi jõudnud,” räägib disainer, et on alguses tagasi tunduvalt enesekindlamalt ja fokusseeritumalt

Nagu varasematel aastatel, oli ka sel korral Hannes Rüüteli kollektsiooni tähtsaks osaks unikaalsed prindid. Näha sai omapäraseid logo- ja lilleprinte nii suvistel puuvillastel särkidel kui ka siidist kaelasallidel. “Kui logoprint on oma mängulise olemuse saanud sooviga uut brandmark’i veelgi rohkem esile tõsta, siis inspiratsioon kevadisest lilleprindist pärineb minu lapsepõlvepiltidega täidetud fotoalbumi kaanelt,” ütleb disainer.

Lisa kommentaar