Sportlikkus sobitatud klassikaga

Tallinna Disainiöö festivali raames 18. septembril Kultuurikatlas toimunud rõivadisaini etendusel „DOM – DISAIN ON MOES” tõi AMANJEDA by Katrin Kuldma laiema publiku ette esmaklassilise talveriiete kollektsiooni, kus kohtuvad traditsioonid ja innovaatilisus, esteetika ja funktsionaalsus.

Amanjeda ilmastikukindlate üleriiete kollektsioon on loodud kandmiseks põhjamaa karmidel talvedel ja sobib nii tempokasse linnaellu kui ka nädalalõppude veetmiseks looduses. Sportlikkus on sobitatud klassikaga, mistõttu sobivad need mantlid ja jakid kandmiseks nii vabaajariietena kui ka kombineerituna traditsioonilise stiiliga rõivastusega.

Peale disaini peitub nende ülerõivaste eripära kvaliteetsetes kangastes. AMANJEDA Nordic Outdoori mudelid on valmistatud Loro Piana Storm System® angoora- ja kašmiirvillast. Ajaloolise Itaalia villatootmispiirkonna Biella ühe kuulsaima vabriku Loro Piana angoora- ja kašmiirvillast kangad on erakordselt soojad ja kerged. Innovaatiline membraantöötlus lisab traditsioonilistele materjalidele tuule ja vihmakindluse ning säilitab luksuslike kangaste kerguse ja hingavuse.

Loro Piana uuenduslikud Storm System® materjalid on parimad traditsioonilised villased kangad, mis on innovaatilise membraantehnoloogia abil muudetud vihma- ja tuulekindlaks. Muuseas, esialgu olid need kangad loodud purjetamisrõivaste jaoks. Loro Piana kompanii omanik hr Pier Luigi Loro Piana on kirglik purjetaja ning soov kanda merel oma armastatud ettevõtte kvaliteetseid kangaid viis uudsete tehnoloogiate rakendamiseni. Amanjeda loovtiim hakkas aga uuenduslikke Storm System® villaseid kangaid kasutama põhjamaise karmi talve sportlike ja šikkide üleriiete tegemiseks.

Loro Piana Storm System® materjalidel on kahekordne ilmastikukaitse – kangas on seestpoolt kaetud innovaatilise membraankihiga, mis tagab nii tuule- kui ka vihmakindluse. Katrin Kuldma on ise öelnud: „Kui on head rõivad, siis on talv ja külm tore ja ilus”.

Ei tasu karta, et tooted kohe otsa saavad. Nordic Outdoori kollektsiooni mudeleid valmistatakse nii väikeseeriatena kui ka mõõtude järgi eritellimusena. Mudelivalikusse kuuluvad mantlid ja jakid klassikalisest sportlikuni, värvitoonid on luksuslikust helebeežist tumesiniseni, soovijad saavad supersooja mantli ka kalasabamustriga või ruudulisena. Need rõivad on nii iluks kui ka eluks.

Amanjeda by Katrin Kuldma on välja kasvanud 1993. a asutatud Katrin Kuldma Moestuudiost. 1997. aastal liideti moestuudioga Tallinna Moemaja parimad meistrid. Nii sai väikesest disaineristuudiost Katrin Kuldma Moemaja. Eesti esimene disaineri nime kandev moemaja sai kuulsaks rafineeritud stiili ja kõrge kvaliteedi poolest. Tänases moeettevõttes on ühendatud pühendumist nõudvad käsitööoskused ja moodsaim tehnoloogia, põhjamaine karge disain ja maailma parimate kangaste valik.

2014. a detsembris avati Amanjeda esindusbutiik Tallinnas Kentmanni 6. Amanjeda by Katrin Kuldma kollektsioone müüakse peale Tallinna butiigi ka Riias, Moskvas, Helsingis. Amanjeda kollektsioonid on esindatud Milaanos.

Lisa kommentaar