Sportlike saavutuste ühendamine stiiliga

Eile esitleti uhiuut spordikollektsiooni adidas StellaSport, kus sport ja stiil on ühendatud julgete ja silmatorkavate värvide ning värskete mustrilahendustega, mis muudab kehtivat arusaama noorte spordirõivastest. Kollektsiooni on välja töötanud disainer Stella McCartney.

Disaineri ja moeblogija Helene Vetiku sõnul sobib StellaSport neile, kellele meeldib end nii vabal ajal kui ka sportides mugavalt tunda, olles samas nooruslik ja moekas. “Võin öelda, et rõivaid on väga mugav kombineerida argirõivastega ning lai värvispekter aitab sobitada ka olemasolevaid trennirõivaid,” rääkis Vetik. Helene Vetiku lemmikud on kollektsioonis põlvikud, trikood ning mustvalge mustriga kilejope, mis on esmavaatlusel justkui sigrimigriline, kuid tegelikult koosneb muster sadadest nägudest. “Üks päris tore ese on ka poksija stiilis šortsid, mida saab sobitada kõigi kollektsioonis olevate retuusidega,” lisas Vetik.

Uue kaubamärgi eelis on ka soodsam hinnatase kui adidas by Stella McCartney põhikollektsioonil. “adidas StellaSport kollektsioon on loodud aktiivsele naisele, kes soovib olla moekas ja omada disainertooteid, kuid seda soodsama hinnaga,” selgitas adidas Eesti turundusjuht Liina Kadari.

adidas StellaSport kollektsiooni kuuluvad riided, jalatsid ja aksessuaarid, mida saab kanda nii treeningsaalis kui ka linnatänaval, ent neis on kasutatud ka sportlikke saavutusi soodustavaid tehnoloogiaid.

„Naised, kellele adidas StellaSport on loodud, on noor, moodne ja elurõõmus, ta tahab teistest eristuda ja silma paista. Tahtsime oma kollektsiooniga tema soovi täita ning ühendasime sportlikud saavutused stiiliga, et tulemus oleks performance pop, ” segitab adidas StellaSport loovjuht Stella McCartney.

Ootamatult julgete värvikombinatsioonidega sportlikud topid, rinnahoidjad ja retuusid on kõik valmistatud kiiresti kuivavast materjalist ClimaliteTM, mis tagab ülima mugavuse ja igapäevase kantavuse. Värve rõhutavad veelgi moodsad, firmamärgiks kujunenud mustrid ja siluetid, näiteks kombinesoonid ja kaheosalised komplektid.

adidas StellaSport jalatsitel on lahtised võrkpealsed, et õhuringlus oleks parem, ning sisetallad, mis lisavad mugavust. Kollektsiooni muudab tervikuks sportlike aksessuaaride sari, kust võib leida logoga nokkmütse, spordipõlvikuid ja moevärvides seljakotte.

Kevad-suvine kollektsioon on müügil adidase kauplustes Tallinnas Rocca al Mare keskuses ja Tartu Lõunakeskuses. Kollektsioon täiendab juba olemasolevat sarja adidas by Stella McCartney, mis tähistab 2015. aastal kevad-suvise kollektsiooniga oma 10. aastapäeva ning kuhu kuuluvad jooksu-, jooga-, saalispordi-, ujumis-, vabaaja- ja talispordirõivad.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar