Sinine sügis

Mis võiks olla kaunim kui puud kuldkollases kuues ja Sina koobaltsinises mantlis nende keskel? Sel sügisel on lisaks sumedale lillale teemas sinine: edev ja silmapaistev. Hoia silmad lahti särisevate elektrisiniste mustrite ning koobaltikarva kangaste suhtes!

Sinine on korduvalt kandnud maailma lemmikvärvi staatust, sümboliseerides harmooniat. Sel sügisel teevad ilma veetleva värvi üleannetumad varjundid. Särtsakas elektrisinine triumfeerib traditsiooniliselt pehmete ja malbete sügistoonide (veinipunane, pihlakaoranž, khakiroheline, šokolaadipruun, öösinine) üle.

Trendiloojad nagu Calvin Klein, Isabel Marant, Burberry, Preen, Lanvin, Stella McCartney ning Balenciaga leiavad, et käesoleval sügisel peaks igapäevagarderoobi kuuluma midagi sinist – müstilist, julget ja joviaalset. Sinise maagia on enda jaoks juba avastanud sellised stiilitarid nagu Kate Middleton, Eva Mendes, Blake Lively, Kylie Minogue ning Liv Tyler, kes armastavad säravsiniseid kleite nii glamuuriüritustel kui igapäevamiljöös.

A model presents a creation by Israeli-American designer Alber Elbaz for fashion house Lanvin as part of his Spring/Summer 2013 women's ready-to-wear fashion show during Paris fashion week

Lanvin sügiskollektsioon
 

Koobaltsinine mantel on sügisel kindel võitja. Elektrisinise kleidiga paned aga särama iga peo. Tunned, et pole veel nii siniseks sügiseks valmis? Vali paar silmapaistvaid šikke siniseid saapaid, kingi või samsist rukkilillekarva ridikül. Miks mitte proovida siniseid sukki?

A model presents a creation by British designer Stella McCartney as part of her Spring/Summer 2013 women's ready-to-wear fashion show during Paris fashion week


Stella McCartney sügiskollektsioon
 

Edeva sinise parimateks sõpradeks on sügavmust, lumivalge ning kogu ülejäänud sinine värvipalett. Intensiivse sinise kasuks räägib selle nooruslik, ent rafineeritud karakter, mis teeb värvi sobilikuks igas eas naistele ning igas stiilis lõigetele.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar