Šikk ilu

12. mail esitleti Tallinnas Ivo Nikkolo erikollektsiooni „INdividualityˮ, mis väljendab Ivo Nikkolo algupärast minimalismi ja puhast disainkäekirja kõige autentsemal viisil. Kollektsioon säilitab brändi olemuse, kuid meelitab kandjat veelgi erilisemate kangaste ning põnevamate detailidega.

„INdividualityˮ disainikeel on inspireeritud spordist, täpsemalt tennisest – unikaalsetest disainidest õhkub tennisele ainuomast elegantsust ja klassikalist stiili. Kollektsioonile lisab põneva värviaktsendi praegu väga aktuaalne pronksjalt metalne toon.

Ivo Nikkolo disaineri Britta Laumetsa sõnul on „INdividualityˮ loodud enesekindlale ja julgele naisele, kellele meeldib oma välimusega katsetada. „Kollektsiooni rõivad on omavahel lihtsalt kombineeritavad ja sobivad kandmiseks nii argisematel kui ka pidulikumatel hetkedel.ˮ

Erikollektsiooni põhiesemetest rääkides toob Laumets esile lühikese valge kleidi: „Selle kleidi puhul kohtuvad elegants ja sportlikkus ning tulemus on oma lihtsuses on väga stiilne, naiselik ja uudne.ˮ Samuti viitab ta särkkleidile, mis on suvel tõeliselt tänuväärne rõivaese: „Lihtne, mugav ning trendikas valik – pronksivärvi detailidega särkkleiti võib kanda nii kleidina kui ka pika pluusina pükste peal.ˮ Lisaks soovitab disainer tähelepanu pöörata T-särkidele, mida disainiti „INdividualityˮ jaoks esimest korda: „Kandes neid koos pronksivärvi volditud seelikuga, on komplekt kindlasti silmapaistev ja moodne.ˮ

Kollektsioon „INdividualityˮ on limiteeritud kogustes müügil Ivo Nikkolo esinduskauplustes Tallinnas, Riias ja Vilniuses. Tallinnas on kollektsioon värskelt saadaval Rocca Al Mare kaubanduskeskuse Ivo Nikkolo kaupluses ning brändi esinduskaupluses aadressil Suur-Karja 14.

Lisa kommentaar