„Signature“ nüüd poodides!

Armastatud disaineri Ivo Nikkolo autorikollektsioon, mis täiendab laiemat sügistalvist Ivo Nikkolo kollektsiooni, on jõudnud poodidesse, pakkudes sügis-talviseks hooajaks mantleid, kleite, jakke, pluuse, seelikuid ja pükse.

Seekordse autorikollektsiooni peatähelepanu on detailidel – kasutatud on rohkelt käsitööd, nüansirohkeid viimistlusi ja lisadetaile, mis pakuvad rohkelt rõõmu teadlikule ja nõudlikule kandjale. Kasutatud on mitmesuguseid eksklusiivseid naturaalseid materjale – muuhulgas nahka ja siidi, ootamatuid vorme  ning kombinatsioone, mis moodustavad kokku maitseka, nüansirohke ja põneva terviku.

Paljud detailid omavad ka täiendavat funktsionaalsust, pakkudes kiire elutempoga kandjale võimalust sujuvalt muuta oma stiili ja üldilmet – ametliku joonega kontorisse hästi sobituv jakk muutub paari liigutusega glamuurseks teatrijakiks või siis efektseks ja isikupäraseks rõivaks, millega sobib sukelduda ööellu või külastada kunstinäitust.

Värvikad graafiliste detailidega sini-rohelises värvigammas kleidid ja seelikud pakuvad enesekindlale kandjale võimalust efektselt silma paista. Rahulikumate toonide eelistajad saavad valida põnevate kangaste ja tekstuuride, ning uudsete kombinatsioonide seast, mis mõjuvad kindlasti omanäoliselt ja ikka Ivo Nikkolole omaselt – elegantselt.

Leia üles oma isiklikud lemmikud lähimast Ivo Nikkolo poest juba täna. Kogused on piiratud!

 

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar