Suur disainilaat

Reedel, 13. veebruaril kell 12-20 on Tasku keskuses suur disainilaat. I ja II korruse aatriumis on sõbrapäeva eel võimalik osta väga eriilmelisi kingitusi rõõmustamaks nii sõpru kui iseennast.

disainilaat_fb

Kohapealt saab soetada saab Tartu Kõrgema Kunstikooli tudengite ja vilistlaste toodangut – iga kingitus on ainulaadne! Osalemas on poolsada kauplejat. Laadal leidub muuhulgas nahast, metallist, puust ehteid, kotte, patju, tekke, klaasikunsti, maale, joonistusi, illustratsioone, kleepse, prosse, mudelautosid, kaarte, karpe, mänge, salle jm kudumeid. Lisaks on kauplemas ka hiljuti Vogue’i kaante vahele jõudnud Helen Valk-Varavin oma ehete ja tunnustust pälvinud pesuga – Valentinipäeva puhul eriti sobiv kingitus! Samuti on oma omanäoliste toodetega esindatud Lucky Laika, Ingella, Umbra ja paljud teised. Mis kõige parem, kõik on ju käsitsi armastuse ja soojusega tehtud!

Kell 17.00 astub Tasku aatriumis akustilise kontserdiga üles Daniel Levi, kes sai suurema tähelepanu osaliseks detsembris 2013, kui nende muusikavideo “Silent Streets” nagu viirus internetis levima hakkas. Pärast suurepärast tagasikaja esimesele loole tegid nad julge sammu ning otsustasid oma debüütplaadi salvestamiseks Hooandja abil ressursse koguda. Tänaseks on bänd esinenud ülimenukal festivalil Positivus ning jõudnud looga “Burning lights” Eesti Laulu poolfinaali.

Minge ostma kinke ning nautima head muusikat!

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar