Sära, nagu soovid

„Mõtlesime tähistada sel aastal pühasid ja aastavahetust eriti pidulikult. Olen õppinud aja jooksul, et tähistamine ei pea ilmtingimata tähendama suursugust sündmust nagu jõulud, sünnipäevad või aastavahetus. Tähistada võib ka edukalt läinud päeva, sõprust ja eelkõige iseenda kordaminekuid. Selleks oleme disaininud KÄTi peokollektsiooni, mille kandmiseks ei ole vaja mingit kindlat põhjust. Sära nii, nagu soovid ja millal soovid ning mis saaks säravam olla kui litter,” sõnas KÄTi disainer Kätlin Kikkas.

„Meie litrikollektsioon on sportliku joonega – seega sobib ka igapäevaseks kandmiseks. Bomberit saab kanda nii viigipükste kui ka täiesti tavaliste heledate teksade ja ketsidega. Seelikule ei ole voodrit meelega lisatud, selleks et fantaasia saaks igaühel voolata. Julgemad võivad seda kanda seksikalt bokseritega. Kui nii palju julgust ei ole, siis sobib ka mustade sukkpükstega või pane seelik teksade/kleidi peale,” kommenteerib Kätlin.

Tasakaaluks litritele on kollektsioonis ka klassikalisi musti viskoospükse, siidikleite ja -pluuse. KÄTilt on juba mitmeid kordi palutud peomantleid, sel korral tulime klientide palvele vastu ning müügis on 3 erinevat ülerõivast. Hallid ja mustad kašmiirist või angoorast peomantlid klassikalises võtmes – ajatu, stiilne ning soe.

Kollektsioon on saadaval KÄTi esinduspoes Telliskivi 62, peatselt ka LEVI disainipoes & Tallinn Design Houses.

Neile, kes soovivad rohkem abi erinevate riideesemete sobitamisel või lihtsalt mõnusat lõõgastust ostlemise ajal, saavad sel kolmapäeval, 5.12 kell 14-20:00 minna KÄTi esinduspoodi. Nõu annab disainer Kätlin Kikkas ise ning lõõgastumiseks pakutakse mõnusat kihisevat. Dresscode: mugav ja stiilne, nagu Sa alati oled!

Lisa kommentaar