Saadikute moespektaakel

Kolmeteistkümnenda moenädala viimase etenduse tõid aga publiku ette Embassy of Fashioni disainerid Ketlin Bachmann, Riina Põldroos ja Aldo Järvsoo.

Ketlin Bachmanni kollektsiooni läbivaks teemaks olid ööelukad ning tumedad toonid, mida ilmestasid mängulised litrid ja läiked ning metalsed valgussähvatused. Ketlini looming on talle omaselt alati veidi vastuoluline, kuid kõiki rõivastele poetatud detaile seob disaineri lootus tiivustada kandja inspiratsiooni, loovust ja unistusi.

Riina Põldroosi sügiskollektsioon pajatab aga loo põhjamaiselt jäisest merest ning muinasjutuliste näkineidude püüdmisest. Mustast ja saladusi täis vetesügavusest paiskusid Tallinn Fashion Weeki lavale helklevad litterkangad, liibuvad kleidid ning töötlemata lõikeservadega mantlid, tumedale tonaalsusele pakkusid aga vaheldust erinevad sinised toonid ning fuksiaroosa.

Aldo Järvsoo sukeldus aga üle pika aja mustrimaailma, tuues neopreenist mantlite ja punaselt voogava siidšifooni vahele ka taimeornamentika ning suled. Aldo uus kollektsioon on inspireeritud nõiduslikest naistest, kes seiklevad sügiskaamose hämaruses ning seda tuli moelavale saatma Tanel Veenre Jewellery värske ehtekollektsioon, milles leidub nii liblikaid, nahkhiiri, riste ja südameid kui ka mustvalgeid silmakujulisi poolvääriskive.

Lisa kommentaar