Rustikaalne imedemaa

“Lõhnav valge jasmiin ning metsik luuderohi. Rustikaalne aed ning aeg oleks justkui seisma jäänud,” kirjeldab oma värsket kollektsiooni lastemoe bränd Bebe Organic, kes näitas oma loomingut Tallinn Fashion Weeki lastemoele pühendatud päeval.

Bebe Organicu kevadsuvine kollektsioon “Rustikaalne imedemaa” on inspiratsiooni kogunud loodusest ja säästlikust elustiilist ning kutsub meenutama lapsepõlve päikeselisi päevi. Kasutusel on kerge struktuuriga orgaanilised kangad, looduslik linane, romantiline ja kergelt nostalgiline London Liberty kangas ning delikaatne puuvillane pits.

Kollektsioonis säilitavad lapseea vabaduse ja graatsilisuse hoolevabad ning maalähedased toonid, millele on juurde lisatud nostalgilist hõngu. Rõivad on poeetiliselt romantilised, neid kaunistavad elegantsed elemendid ning nad on sobilikuvad nii erilisteks sündmusteks kui ka igapäevaseks eluks. Kõik Bebe Organicu rõivad on põhjalikult konstrueeritud, sest bränd on keskendunud igale disainipõhisele detailile, alates hoolikalt valitud kangast kuni kõige turvalisemate nööpideni.

2014. aastal loodud Bebe Organic disainib ja turustab orgaanilistest ning naturaalsetest materjalidest valmistatud beebi- ja lasteriideid. Disainer ja asutaja Birgit Kadak on lõpetanud õpingud London College of Fashionis ning tema ajatu stiil kõnetab maailmapublikut laiemalt. Kollektsioonid on loodud teadlikule, kvaliteeti ja disaini hindavale tarbijale, kes otsib naturaalseid ning kvaliteetseid materjale. Rõivad toodetakse 0–6 aastastele. Aastas valmib kaks kollektsiooni, mida tutvustatakse oma klientidele juhtivatel lastemoe messidel Euroopas, Ameerikas ja Jaapanis. Bebe Organic lasteriideid müüakse kaubamajades, e-poodides ja butiikides ülemaailma kahekümnes riigis, Eestis näiteks Tallinna Kaubamajas ning veebipoes.

Lisa kommentaar