Riina Põldroos tõi lavale tähetolmu

”Polegi nii ammu teinud täiesti litrilist kollektsiooni, aga igal aastal, kui päev lühemaks hakkab jääma, vajab hing ihu ümber jälle aina rohkem sädelust,” rääkis Riina Põldroos kollektsioonist. Enamus kollektsioonist Stardust on helgetes heledates värvides – moelaval sai näha kuldset, lavendlit, hõbedat. Litrid on tähetolmu meenutavalt hõljuvad, läbikumavad, kihilised ja kerged.

Teine pool kollektsioonist on aga öiselt must, kuid samuti kihiline ja särav. Tähetolmust on moodustunud värvilised litritest 3D lilled, mis katavad kleite, body’sid ja toppe. Kollektsioonist suure osa moodustavad imeilusates selgetes värvides villased täissiidist voodril mantlid. “Mantlite värvivalik on meil tõesti lai ning neil on kõigil all ahvatlevalt läikivad siidsatiinist voodrid. Laval on vaid väike osa toonidest ja pikkustest,“ kutsub Riina Embassy of Fashion stuudiosse tervet kollektsiooni vaatama.

Riina Põldroos on ühtlasi oma loominguga väljas ka Tallinn Fashion Weeki disaini pop-up’i showroom’is, mis leiab aset Kultuurikatla katelde saalis. Disainerite loomingut saab soetada teisipäeval kell 18.00 – 22.00 ning kolmapäevast reedeni 17.00 – 22.00.

Lisa kommentaar