Ricks ootab avastamist!

ELLEN RICHARD’i Telliskivi stuudiopoes on tihtipeale kuulda üllatunud reaktsiooni, kus klient proovib aru saada, mis asi see seal riidepuu peal täpselt on. Ühel tootel on auk varrukas, teisel on tooteinfosilt välja poole õmmeldud, kolmandal on kuskilt kinni seotud või ei-tea-kuidas teise tootega kokku traageldatud.

Disainerite vanaisa Richardi riidekapist inspireeritud kollektsioon RICKS on ehk veel kõige augulisem, tõeline Eestimaine kiskja, kuid mitte hunt, vaid kaljukass või punarebane, kelles on rohkem salapära ja väljapeetust kui veriseid hambaid. Tooted on mitmeti kantavad, pööratavad, seotavad nagu ikka ELLEN RICHARD’i loomingult oodata võib, küll aga pole bränd varem nii tugevalt oma juuri loomingusse visandanud. Sedapuhku aga oli traditsioonide ja lapsepõlve juurde tagasitulek disaineritele loogiline käik ja langes kokku nende tänavuse suve visiooniga.

“Vanaisa Richardi riietes oli midagi nii võluvat, et siiani leian neist inspiratsiooni“ – räägib Ellen RIchard’i disainer Kristi Pärn uutest toodetest ja lisab “Andreas Kübaraga koos töötades oleme päris huvitavaid detaile ja siluette üles leidnud, küll aga ei saa ka suvel üle ega ümber mustast värvist.“

Kõik suvekollektsiooni tooted on valmistatud naturaalsetest linastest kangastest.

Uus kollektsioon on saadaval brändi stuudiopoes Telliskivi 60A ja erinevate edasimüüjate juures – Tallinn Design House’is, Solarise Keskuse disainipoes LEVI ja Kuressaare Pallopsonis. Toodete hinnad jäävad 139-199.- euro vahele.

Lisa kommentaar