Revolutsioonilised mütsid

Peagi ärkab talveunest eesti popmood, kui avalikkuse ette astub oma debüütkollektsiooniga „GAVROCHE by Anna Vandelˮ noor disainer Anna Vandel. Tema särtsaka mütsikollektsiooni ametlik esmaesitlus toimub 16. veebruaril Arhitektuurikatlas algusega kell 18.00.

triplet_v1_a6elynor

Foto: Arttu Karvonen

„Mütsikollektsiooni inspiratsiooniks on karakter Gavroche. Ta on fiktiivne tegelaskuju Victor Hugo romaanist „Hüljatudˮ. Gavroche on saanud lapsrevolutsionääri sümboliks. Minu jaoks peegeldab ta vaprat tegutsejat ja uljast maailmaparandajat. Tema loomuses on tekitada ühiskonnas mõtlemapanevat diskussiooni. Mina toon oma mütsikollektsiooniga tema natuuri uuesti tähelepanu keskele, et austada ja väärtustada tema pärandit ka tänasel päeval, sest usun, et igas inimeses on olemas Gavroche, kes aeg-ajalt end maailmale näitab,ˮ sõnab Anna Vandel.

Ennast iseloomustab Anna aga nii: „Olen uudishimulik inimene, kes otsustas lõpuks oma kujutlusvõime ja ideedega n-ö kapist välja tulla. GAVROCHE´i mütsiga tahan ja toongi fookusesse inimese pea, aju ja meeled. Soovin rõhutada, et me ise pidevalt konstrueerime oma olevikku. Suure osa elust viibime omaenda mõtte- ja tajumaailmas. Seega on pea üks meie mänguvälju ja müts GAVROCHE on suurepärane vahend seda mänguareeni kaunistama.ˮ

triplet_v1_a6heindrig

Foto: admin

Erguta oma meeli ja mine uudista popmoodi! Liitu üritusega Facebookis

Anna tegemistega saad kursis olla tema Facebooki lehel

Arhitektuurikatel asub Tallinnas, Põhja pst 27a.

Lisa kommentaar