Retrohõnguline rannakollektsioon

Uue retrohõngulise moebrändi Nordic Mirage rannakollektsiooni  kauaoodatud esmaesitlus toimus eile kohvik-restoran Katharinenthali Shampanjaterrassil, mis oli avatud spetsiaalselt selle sündmuse jaoks. Ühtlasi näidati külalistele Itaalia fotograafi Francesco Antonio de Caprariis fotonäitust Nordic Mirage rannakollektsioonist, mille võtted toimusid legendaarsel Capri saarel.

Ava galerii, klikates pildil!
 

Nüüd lõpuks on suvi kohal ja endale vastavat garderoobi valides tuleb minna retrolainele, sest moedisainer Karolin Kuusik on loonud võrratu rannakollektsiooni Nordic Mirage. Kollektsiooni toetas Coca-Cola.

Karolin Kuusik kommenteeris kollektsiooni järgmiselt: “Kollektsiooni kuuluvad pastelsed lendlevad siidkleidid ning figuurisõbralikud imeilusad bikiinid ja trikood. Nende kõigi jaoks sain inspiratsiooni Coca-Cola kuulsast pärandist ja Capri saare puhkusemeeleolust. See on tõeliselt nauditav projekt, mis viis mu puhkusemeeleollu juba enne bikiinihooaja saabumist!”

Nordic Mirage pildistati üles Capri saarel, kus oli kohal Eesti-Itaalia projektimeeskond. Modellideks olid Eesti tantsija ja tantsutreener Jessica Stserbakova (DanceAct) ning vastukaaluks põhjamaisele ilule Itaalia kaunitarid Carolina ja Marianna. Kogu projekti kunstiline juht ja fotograaf on Francesco Antonio de Caprariis, stilistika sündis koostöös Karolin Kuusiku ja Evelin Ojametsaga.

“Kollektsioon jutustab põhjamaise kaunitari loo, kes veedab puhkuse Capri saarel, minnes ajas tagasi aastakümnesse, mille ajatu ilu on legendaarne. Nordic Mirage ongi saanud inspiratsiooni 50ndate retrostiilist ning Coca-Cola pin-up tüdrukutest elegantses võtmes. Coca-Colal on olnud au koostööd teha moemaailma säravaimate nimedega ja meie enda võrratult andeka Karolin Kuusiku näol on brändi moepärand saanud väärika lehekülje juurde,” rääkis Coca-Cola Baltikumi kommunikatsioonijuht ning Nordic Mirage brändijuht Evelin Ojamets.

Kollektsiooni ja selle soetamise kohta leiab rohkemat informatsiooniveebilehelt ning Nordic Mirage Facebooki lehelt, mis mõlemad pidevalt täienevad.

Värskelt avatud kohvik-restoran Katharinenthalis kostitas külalisi oma uute suurepäraste suupistetega Angeelika Kang ning jookidega nii Coca-Cola kui ka Aperol Spritz. Modellide meikide eest hoolitses Maybelline New York.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar