Reserved avas Eestis e-poe

Rõivabränd Reserved pakub nüüdsest oma Eesti klientidele võimalust teha ööpäevaringselt oste ka mugavas veebipoes, kust leiab üle 5000 toote nii naistele, meestele kui ka lastele. 

Reserved_e-pood

 

LPP Estonia OÜ e-kaubanduse spetsialist Alice Heinmetsa sõnul tagab e-pood klientidele veelgi mugavama ja kiirema võimaluse poodlemiseks, sest ostud saab nüüdsest sooritada vaid paari klikiga. „Meil on heameel,  et nüüd saavad Reservedi kliendid teha oste igal ajal, igal pool ning liigselt aega kulutamata. Toome klientidele huvitava kaubavaliku just sinna, kus klient parasjagu asub,“ sõnas Heinmets.

Veebipoest soetatud toodetele saab järgi tulla vabalt valitud Reservedi poodi ning samuti on võimalik kaup kulleriga koju tellida. Üle 50 eurose ostusumma puhul ei kaasne kohaletoomise tasu ning samuti kehtib tellitud kaubal ka 30 päevane tasuta tagastamise võimalus.

„Nüüd on ostlejatel võimalus tellitud rõivaid mugavalt kodus proovida, meelepärasemad esemed välja valida ning ülejäänud kulleri abil tasuta tagastada,“ selgitas LPP Estonia OÜ e-kaubanduse spetsialist.

Reservedi veebipoes on müügil kõik kauplustes saadaval olevad tooted alates rõivastest ja aksessuaaridest lõpetades jalanõudega. Veebipoe külastajal on võimalik ostelda kollektsioonide kaupa või valida erinevate rõivakategooriate vahel. Samuti on eraldi välja toodud uusimad tooted ja kollektsioonid ning ostjal on võimalus tutvuda ka suurimate müügihittidega.

„Tänavune kevadsuvine kollektsioon on tulvil hooaja kuumimatest trendidest alates läbikumavatest kangastest ja paljastatud õlgadest lõpetades lillemustrite ja julgete värvidega. E-poe kaudu on kõigil trenditeadlikel inimestel võimalus nendega tutvuda ning teha oma garderoobis üks kevadsuvine värskendus,” lisas Heinmets.

E-poodi saab külastada aadressil: https://www.reserved.com/ee/et 

Reserved on rõivabränd, mis pakub hetketrendidest inspireeritud rõivaid, kingi ja moeaksessuaare naistele, meestele ning ka lastele. Kollektsioonid on inspireeritud globaalsetest trendidest ning rõhk on lihtsatel ja klassikalistel disainidel, stiilsetel lõigetel ja originaalsetel mustritel. Reserved on  kiirmoebränd, mille kaubavalikust leiab uusi mudeleid iga kolme nädala tagant.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar